نمناک تکنولوژی

تبلت و موبایل

ویروسی شدن گوشی

جلوگیری از ویروسی شدن گوشی اندروید


در این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک شما را با 4 راهکار ساده برای جلوگیری از ویروسی شدن گوشی همراه آشنا خواهیم کرد که می توانند در این امر موثر باشند.
safe mode در اندروید

راه ورود به حالت safe mode در اندروید


safe mode در اندروید یکی از امکاناتی است که این سیستم عامل در اختیار شما قرار می دهد که در این بخش نحوه ی ورود و خورج از آن را برایتان شرح می دهیم.
پرفروش ترین گوشی ها

پرفروش ترین گوشی های تاریخ کدام اند؟


با توجه به تبلیغات گسترده شرکت های بزرگی چون اپل و سامسونگ گمان می رود که یکی از پرچمداران این کمپانی ها رکورد پرفروش ترین گوشی دنیا را از آن خود کرده باشند. اما واقعیت چیز دیگری بوده و به دور از ذهن می باشد.
خرید گوشی دست دوم

نکات مهم در خرید گوشی دست دوم


گوشی دست دوم که پیشرفته و هوشمند هم باشد از نظر برخی دوستداران موبایل بهتر است از خرید گوشی نو ولی با امکانات کمتر.اما خرید گوشی کارکرده هم ریسک هایی دارد که باید به آن توجه کرد.
اطلاعات گوشی اندرویدی

روش جلوگیری از سرقت اطلاعات گوشی اندرویدی + تصاویر


بسیاری از کاربران گوشی همراه به خاطر ترس از بازیابی اطلاعات گوشی توسط افراد دیگر نمی توانند گوشی و یا تبلت خود را تعویض کنند ،ولی با ترفندی که آموزش داده می شود می توانید از سرقت اطلاعات گوشی خود جلوگیری کنید.
افزایش سرعت اندروید

راههای کلیدی برای افزایش سرعت موبایل اندرویدی


گوشی های اندرویدی پس از گذشت مدتی از زمان استفاده از آنها دچار کاهش سرعت شده و اگر موبایل هوشمند شما نیز با این مشکل رو به رو شده است برای افزایش سرعت اندروید باید نکاتی را در آن پیاده سازی کنید.
روش حذف جیمیل

نحوه حذف اکانت جیمیل از اندروید + آموزش تصویری


برخی افراد بنا به دلایلی قصد دارند حساب کاربری جیمیل خود را از اندروید پاک کنند در ادامه این مطلب می توانید با استفاده از آموزش مرحله به مرحله و تصویری اکانت جیمیل خود را از اندروید حذف کنید.
صفحه 1 از 24