برو به :
فیسبوک

تک سوال خاص فیسبوک برای استخدام


فیسبوک این غول اینترنتی برای این که یک کارمند مورد نیاز را از میان داوطلبان انتخاب کند پرسشی تامل برانگیز را از آنها می پرسد که در ادامه مطلب با این سوال ویژه مدیران فیسبوک آشنا می شوید.
راهنمای تهیه سامانه پیامک معتبر

راهنمای تهیه سامانه پیامک معتبر


این روزها زمانی که قصد راه اندازی کمپین تبلیغاتی خود را دارید با توجه به اینکه نزدیک ترین پل ارتباطی شما و سایر افراد جامعه گوشی موبایل ایشان است
تولید یخ

روش علمی تولید یخ از آب جوش!


آیا تاکنون فکر کرده بودید که بتوان آب را جوشاند و یخ بزند یا بهتر بگوییم تولید یخ را عملی کرد؟چنین چیزی امکان دارن؟با ما همراه باشید تا با ترفنی این امکان برایتان مهیا شود.
تابه هوشمند

تابه هوشمند Smarty Pans + تصاویر


سوختن غذا یکی از تجربه های فراموش نشدنی و ناراحت کننده برای اکثر آشپزهای تازه کار می باشد. اما با طراحی تابه هوشمند سوختن غذا به تاریخ پیوست و لذت آشپزی را چند برابر می کند.
اینستاگرام

بیوهای عجیب و غریب در اینستاگرام


احتمالا شما هم تا کنون با بیوهای عجیب و غریب اینستاگرامی مواجه شده اید، به نظر شما چرا بعضی ها برای معرفی خودشان از اطلاعات عجیب استفاده می کنند؟
مکالمه سه نفره

آشنایی با سرویس مکالمه کنفرانس سه نفره


شرکت مخابرات استان تهران سرویسی به نام «مکالمه کنفرانس سه نفره» طراحی کرده که در قالب این سرویس مشترک می تواند در یک لحظه با دو الی سه مشترک دیگر همزمان مکالمه کند.
زندگی در مریخ

زندگی انسان روی مریخ تا 100 سال دیگر


رئیس شرکت اسپیس اکس، به تازگی اعلام کرده است این شرکت قصد دارد نخستین موشک حامل انسان را در سال ٢٠٢4 میلادی به مقصد مریخ ارسال کند تا انسان بتواند در سال ٢٠٢5، در این سیاره اقامت کند.