برو به :
اینستاگرام

بیوهای عجیب و غریب در اینستاگرام


احتمالا شما هم تا کنون با بیوهای عجیب و غریب اینستاگرامی مواجه شده اید، به نظر شما چرا بعضی ها برای معرفی خودشان از اطلاعات عجیب استفاده می کنند؟
مکالمه سه نفره

آشنایی با سرویس مکالمه کنفرانس سه نفره


شرکت مخابرات استان تهران سرویسی به نام «مکالمه کنفرانس سه نفره» طراحی کرده که در قالب این سرویس مشترک می تواند در یک لحظه با دو الی سه مشترک دیگر همزمان مکالمه کند.
زندگی در مریخ

زندگی انسان روی مریخ تا 100 سال دیگر


رئیس شرکت اسپیس اکس، به تازگی اعلام کرده است این شرکت قصد دارد نخستین موشک حامل انسان را در سال ٢٠٢4 میلادی به مقصد مریخ ارسال کند تا انسان بتواند در سال ٢٠٢5، در این سیاره اقامت کند.
تلویزیون های با کیفیت

بررسی تلویزیون های با کیفیت از HDR تا 8K


با رفتن به بازار و مشاهده تلویزیون ونمایشگر ها متوجه مدل های تازه با اسم های عجیب وجالب می شود که اگر بخواهید یکی از تلویزیون های با کیفیت را بخرید دچار سردرگمی می شوید.
اپل واچ 2

همه چیز درباره اپل واچ 2 + تصاویر


شرکت اپل از نسل جدید ساعت های خود به نام اپل واچ 2(Apple Watch 2)رونمایی کرد که از محصولات جدید تکنولوژی اپل می باشد که تفاوت چندان ظاهری با ساعت های نسل یک همین شرکت ندارد.
اینستاگرام

امکان زوم به تصاویر اینستاگرام اضافه شد


گاهی اوقات پیش آمده که در هنگام مشاهده تصاویر اینستاگرام سعی در زوم آن ها داریم که در پی این تلاش به در بسته می خوریم اما حال این قابلیت به این برنامه پر طرفدار اضافه شده است.