نمناک تکنولوژی

کامپیوتر و نرم افزار

حذف بدون امکان بازیابی اطلاعات

حذف غیرقابل بازیابی اطلاعات لپ تاپ و گوشی


زمانی که به فکر فروش کامپیوتر، لپ تاپ و گوشی موبایل تان هستید یک نگرانی بزرگ با شماست و آنهم بازیابی اطلاعات شخصی شما بعد از پاک کردن آنهاست که راه حل آن در این بخش است.
دانلود نرم افزار های رایگان

سایت دانلود نرم افزار های رایگان


برترین ابزاری که تمامی نرم افزارهای رایگان و پرکاربر شما را به صورت یکجا در اختیارتان قرار می دهد. کافیست نرم افزار دلخواه خود را انتخاب کرده و دانلود کنید.این ابزار هم در ویندوز و هم در لینوکس کاربرد دارد.
کم کردن حجم اشغال شده درایو C

ترفندی برای کم کردن حجم اشغال شده “درایو C


درایو C یا همان درایو ویندوز اگر حجم کافی نداشته باشد و یا ظرفیت خالی آن کم باشد در سرعت عملکرد ویندوز اختلالاتی را وارد می کند. ترفند امروز به شما کاهش حجم اشغال شده “درایو C” را آموزش می دهد.
برترین دیکشنری های 2018

برترین دیکشنری های اندروید در سال 2018 + دانلود


بدون شک در هر گوشی هوشمند یک دیکشنری نصب شده که می توان در برخی شرایط با مراجعه به آن مشکل را رفع کرد. در این بخش فهرستی از بهترین واژه نامه های انگلیسی و فارسی اندروید را به شما معرفی می کنیم.
پاک کردن متن در ویندوز

ترفند پاک کردن تکه ای متن در ویندوز


در محیط ویندوز با استفاده از کلید Backspace می توان متن تایپ شده را کاراکتر به کاراکتر پاک کرد ، اما برای پاک کردن تکه ای متن ها می توان از کلید میانبر استفاده کرد که در ادامه توضیح می دهیم.
پسورد تصویری ویندوز 8

آموزش پسورد تصویری ویندوز 8


شرکت مایکروسافت در ویندوز 8 برای کاربران امکان قرار دادن رمز عبور تصویری می دهد که در این مطلب روش ساده پسورد تصویری در ویندوز 8 را به شما آموزش می دهیم.
صفحه 1 از 11