نمناک تکنولوژی

کامپیوتر و نرم افزار

سریعترین کامپیوتر جهان

سریعترین کامپیوتر جهان در آمریکا


کامپیوترها یکی از اصلی ترین و مهم ترین وسایل کاربردی روزانه انسان ها می باشد که در این مطلب از نمناک می توانید با سریع ترین ابر کامپیوتر جهان آشنا شوید.
پسورد تصویری ویندوز 8

آموزش پسورد تصویری ویندوز 8


شرکت مایکروسافت در ویندوز 8 برای کاربران امکان قرار دادن رمز عبور تصویری می دهد که در این مطلب روش ساده پسورد تصویری در ویندوز 8 را به شما آموزش می دهیم.
جستجوی سریع فایل در یک پوشه

ترفند جستجوی سریع فایل در یک پوشه


برای جستجوی سریع یک پوشه یا فایل در یک پوشه شلوغ راه میانبر و آسانی وجود دارد که در این مطلب به آن اشاره می کنیم. چون پیدا کردن فایل مورد نظر در پوشه شلوغ از طریق search هم زمانبر است.
حذف بدون امکان بازیابی اطلاعات

حذف غیرقابل بازیابی اطلاعات لپ تاپ و گوشی


زمانی که به فکر فروش کامپیوتر، لپ تاپ و گوشی موبایل تان هستید یک نگرانی بزرگ با شماست و آنهم بازیابی اطلاعات شخصی شما بعد از پاک کردن آنهاست که راه حل آن در این بخش است.
ویندوز سیستم

ویندوز سیستم ما 64 بیتی است یا 32 بیتی؟


تاکنون به نوع سیستم عاملی که روی لپ تاپ و یا کامپیوترتان نصب شده دقت کرده اید؟ویندوز سیستم شما 32 بیتی بوده و یا 64 بیتی؟راهای مختلفی برای تشخیص نوع ویندوز سیستم شما وجود دارد.
نرم افزار قبله نما

نرم افزار قبله نما برای گوشی های هوشمند + دانلود


قبله نما نرم افزاری است که به راحتی با استفاده از سنسور ژیروسکوپ، جهت دقیق قبله در مکان های مختلف را به شما نشان می دهد و در این مطلب می توانید نرم افزار قبله نما ویژه گوشی های اندروید و IOS را دانلود کنید.
اندروید در کامپیوتر

برنامه های اندروید را در کامپیوترتان اجرا کنید


برای کسانی که همیشه با گجت هایی نظیر پلی استیشن های مختلف بازیهایی با گرافیک بالا در نمایشگرهای بزرگ انجام داده اند بازی کردن در موبایل و تبلت کمی سخت به نظر می رسد .راه حلی وجود دارد که می توان بازیهای اندرویدی را در کامپیوتر اجرا کرد.
صفحه 1 از 11