نمناک تکنولوژی

سخت افزار

بازار داغ اسکوتر برقی

بازار داغ اسکوتر برقی


اسکوتر هوشمند یه دستگاه سیار برقی هست و دو تا چرخ داره که دقیقا به موازات هم هستن و با باتری قابل شارژ داخلی ، می تونه روی زمین حرکت کنه .
دوربین

دوربین ضد ضربه و ضد آب 4k +تصاویر


المپوس، (به انگلیسی: Olympus) شرکت ژاپنی تولیدکننده تجهیزات تصویربرداری و محصولات اپتیک است، که این بار یک دوربین زیبا طراحی کرده که بسیار مقاوم دربرابر ضربه وآب است .
لپ تاپ

اولین لپ تاپ دنیا چه شکلی بود؟


رایانه های قابل حمل امروزه یکی از پرکاربرد ترین وسایل در زندگی روزمره است.اما اولین لپ تاپ های تولیدی شکل و کاربردی بسیار متفاوت با لپ تاپ های امروزی داشته است.در ادامه تصاویر اولین رایانه های قابل حمل را مشاهده خواهید کرد.
فلش درایو

طراحی های خلاقانه فلش درایو ها + تصاویر


علاوه بر کیفیت فلش درایو ها ، طراحی زیبا و خلاقانه آنها نیز دنیای عجیبی را برای طراحان به وجود آورده است .اغلب کاربران مایل به خرید فلش های فانتزی و جالبی هستند که کیفیت خوبی نیز داشته باشند.
هارد

هارد 250 مگابایتی در 37سال پیش + عکس


با توجه به قطعات کامپیوترهای امروزی که بسیار کوچک و دارای ظرفیت های بسیار هستند دیدن تصاویری از هاردهای 5 و 250 مگابایتی در زمانهای نه چندان دور خالی از لطف نیست.
عمر باتری لپ تاپ

ترفند افزایش عمر باتری لپ تاپ تا 120 سال!


باتری لپ تاپ یکی از مهمترین اجزای آن است که حفظ و نگهداری از آن اهمیت زیادی دارد. طول عمر باتری نیز بستگی به نحوه نگهداری ما دارد. برخی از روشها می تواند باعث افزایش عمر آن شود.