نمناک تکنولوژی

سخت افزار

ورژن بایوس

ورژن “بایوس” کامپیوتر را چگونه بیابیم؟


زمانی که می خواهید سیستم خود را ارتقا دهید معمولا از سخت افزارها شروع می کنید،یکی از سخت افزارهایی که بسیار مهم است “بایوس” می باشد که کنترل عملکرد وردیها و خروجیها را برعهده دارد.
مودم وایرلس

نکات مهم خرید مودم وایرلس مناسب


برای آگاهی از ویژگی های مودم وایرلس مناسب برای خرید باید نکاتی را در نظر بگیرید تا مودم وای فای با کیفیتی را که در نظر گرفته اید از میان تنوع زیاد مدلها انتخاب کنید.در ادامه جزئات بیشتری را در این خصوص بررسی خواهیم کرد.
بازار داغ اسکوتر برقی

بازار داغ اسکوتر برقی


اسکوتر هوشمند یه دستگاه سیار برقی هست و دو تا چرخ داره که دقیقا به موازات هم هستن و با باتری قابل شارژ داخلی ، می تونه روی زمین حرکت کنه .
دوربین

دوربین ضد ضربه و ضد آب 4k +تصاویر


المپوس، (به انگلیسی: Olympus) شرکت ژاپنی تولیدکننده تجهیزات تصویربرداری و محصولات اپتیک است، که این بار یک دوربین زیبا طراحی کرده که بسیار مقاوم دربرابر ضربه وآب است .
لپ تاپ

اولین لپ تاپ دنیا چه شکلی بود؟


رایانه های قابل حمل امروزه یکی از پرکاربرد ترین وسایل در زندگی روزمره است.اما اولین لپ تاپ های تولیدی شکل و کاربردی بسیار متفاوت با لپ تاپ های امروزی داشته است.در ادامه تصاویر اولین رایانه های قابل حمل را مشاهده خواهید کرد.
فلش درایو

طراحی های خلاقانه فلش درایو ها + تصاویر


علاوه بر کیفیت فلش درایو ها ، طراحی زیبا و خلاقانه آنها نیز دنیای عجیبی را برای طراحان به وجود آورده است .اغلب کاربران مایل به خرید فلش های فانتزی و جالبی هستند که کیفیت خوبی نیز داشته باشند.