نمناک تکنولوژی

سخت افزار

موس گیمینگ

موس های گیمینگ 2019 برای حرفه ای ها + تصاویر


گیمیرهای حرفه ای همیشه از ابزارها و گجت های مختلف و مناسب استفاده کرده و در نبردهای کامپیوتری مبارزه می کنند. یکی از این سلاح ها ،موس های گیمینگ است که دارای تنوع زیادی بوده و کاربردهای مختلفی دارند.
مانیتور اضافه

چگونه یک مانیتور دوم را به سیستم اضافه کنیم؟


برای داشتن فضای دیجیتالی جذاب تر در انجام امور خاص و اداری و یا بازیهای جدید تعداد بیشتری نمایشگر لازم داشته باشیم.نصب مانیتور اضافه در رایانه های رومیزی کار سختی نیست.با ما همراه باشید.
مودم وایرلس

نکات مهم خرید مودم وایرلس مناسب


برای آگاهی از ویژگی های مودم وایرلس مناسب برای خرید باید نکاتی را در نظر بگیرید تا مودم وای فای با کیفیتی را که در نظر گرفته اید از میان تنوع زیاد مدلها انتخاب کنید.در ادامه جزئات بیشتری را در این خصوص بررسی خواهیم کرد.
ورژن بایوس

ورژن “بایوس” کامپیوتر را چگونه بیابیم؟


زمانی که می خواهید سیستم خود را ارتقا دهید معمولا از سخت افزارها شروع می کنید،یکی از سخت افزارهایی که بسیار مهم است “بایوس” می باشد که کنترل عملکرد وردیها و خروجیها را برعهده دارد.
بازار داغ اسکوتر برقی

بازار داغ اسکوتر برقی


اسکوتر هوشمند یه دستگاه سیار برقی هست و دو تا چرخ داره که دقیقا به موازات هم هستن و با باتری قابل شارژ داخلی ، می تونه روی زمین حرکت کنه .
دوربین

دوربین ضد ضربه و ضد آب 4k +تصاویر


المپوس، (به انگلیسی: Olympus) شرکت ژاپنی تولیدکننده تجهیزات تصویربرداری و محصولات اپتیک است، که این بار یک دوربین زیبا طراحی کرده که بسیار مقاوم دربرابر ضربه وآب است .
صفحه 1 از 3