نمناک سرگرمی

آیا میدانید

آیا میدانید

آیا میدانیدهای جدید و جالب سری 60


آیا میدانید افراد باهوش سریعتر فکر می کنند و در نتیجه دست خط بدی دارند؟ برای افزایش سطح اطلاعات عمومی خود مطالب دانستنی های عجیب نمناک را دنبال کنید.
آیا میدانید

آیا میدانید های جالب و جدید سری 58


آیا میدانید ویتامین Cموجود در کلم بیشتر از ویتامین Cموجود در پرتقال است؟ در ادامه این مطلب از خواندن دانستنی های باورنکرنی در سراسر جهان لذت ببرید.
آیا میدانید

آیا میدانید های جدید و جالب سری 43


آیا میدانید یک نوزاد تازه متولد شده تقریبا به اندازه یک فنجان خون در بدن دارد؟ در ادامه این مطلب با دانستنی های روز دنیا از سراسر جهان آشنا شوید.
آیا میدانید

آیا میدانید های جدید و جالب سری 63


آیا میدانید استفاده از هدفون باکتری های موجود در گوش را تا 700 برابر افزایش می دهد؟ با خواندن این مطالب دانستنی های جالب از رازها و حقایق عجیبی که در دنیا وجود دارد با خبر شوید.
آیا میدانید

آیا میدانیدهای جدید و جالب سری 33


آیا میدانید دولت کانادا برای تولد فرزند سوم معادل 26 میلیون تومان هدیه می دهد؟ در ادامه با خواندن مطالب جالب و دانستنی های جهان شگفت زده خواهید شد.
آیا میدانید

آیا میدانید های جدید و جالب سری 40


آیا میدانید لب زدن شما در موسیقی می تواند نشان دهد که چقدر باهوش یا کند هستید؟ در ادامه این مطلب با خواندن دانستنی های جالب روز دنیا لذت ببرید.
آیا میدانید

آیا میدانید های جالب و جدید سری 55


آیا میدانید خوابیدن در سمت چپ تخت باعث مثبت بودن و خوشحالی بیشتر شما می شود؟ در ادامه خواندن دانستنی های عملی جالب به افزایش اطلاعات عمومی شما کمک می کند.
آیا میدانید

آیا میدانید های جدید و جالب سری 46


آیا میدانید تحقیقات نشان میدهد آقایانی که آستین های خود را تا می زنند از دید خانم ها جذاب ترند؟ در ادامه این مطلب از خواندن دانستنی های باحال و جالب نمناک لذت ببرید.
آیا میدانید

آیا میدانید های جالب و جدید سری 20


آیا میدانید نگه داشتن طولانی مدت ادرار میتونه باعث مرگ بشه ؟ با مطالعه این مطالب نمناک از دانستنی های جالبی و اتفاقاتی که از آن ها بی خبر هستید آگاه شوید.
شمالی ترین شهر جهان

شمالی ترین شهر جهان با 15 نفر جمعیت


بسیاری افراد در شمالی ترین شهرهای دنیا که از آب و هوای سردی برخوردار است زندگی می کنند، در این مطلب با زندگی در شمالی ترین شهرهای دنیا بیشتر آشنا می شوید.
صفحه 1 از 38