برو به :
نمناک سرگرمی

آیا میدانید

خواب

حدس بزنید مثل کدام حیوان می خوابید؟


آیا شما صبح زود آگاه تر و آماده ارسال ایمیل هستید؟ آیا نیاز به یک چرت عصرگاهی دارید یا درمعرض طوفان مغزی ایده های جدید هستید؟ بیایید حیوانات خواب را پیدا کنیم و بفهمیم چطور می توانیم ساعت درونیمان را دنبال کنیم؟
ثروتمندترین کشورهای جهان

فهرست ثروتمندترین کشورهای جهان


در این گزارش می توانید فهرستی از ثروتمندترین کشورهای جهان و درآمد سالیانه آنها را بخوانید و با کشوری که در صدر این فهرست قرار دارد آشنا شوید.
ابر ماه

رصد ابر ماه 70 سال گذشته + عکس


وقتی ماه در حالت بدر به نزدیک ترین فاصلهٔ خود از زمین می رسد و درخشان تر و بزرگتر از همیشه دیده می شود به آن ابر ماه می گویند.
میمون

دلیل حرف نزدن میمون ها چیست؟


آیا تاکنون به این فکر کرده اید که چرا میمون ها حرف نمیزنند؟این همه شباهتی که بین انسان و میمون هست چرا میمون ها از این امر مستثنی هستند؟با ما همراه باشید تا علت علمی این پدیده را بدانید.
سایه نور

آیا نور هم سایه دارد؟ + تصاویر


آیا تا به حال به این فکر کرده بودید که نور از خود سایه ندارد؟! با ما همراه باشید تا یک قانون علمی در این باره ملاحظه کنید.
شامپانزه

شامپانزه یا کودک انسان کدام باهوش تر است؟


موضوع شباهت ها و تفاوت های انسان و گونه های میمون سان از آن بحث هاست که همیشه در محیط های علمی داغ بوده و هست.حال سوال اینست آیا می دانید؛ بین شامپانزه و کودک انسان کدام یک باهوش تر است؟
کلمه ok

کلمه ok از کجا آمده و مخفف چیست؟


واژه ok برای همه واژه ای آشنا و بسیار کاربردی در زندگی روزمره شان است اما آیا تاریخچه این واژه را می دانید؟یا اطلاعاتی در رابطه با پدید آمدن این واژه دارید؟با ما همراه باشید تا گزارشی در این باره بخوانید.