نمناک سرگرمی

آیا میدانید

آیا میدانید

آیا میدانید جالب و جدید سری 64


آیا میدانید طبق تحقیقات ظرف شستن ذهن را آرام می کند و باعث کاهش استرس می شود؟ برای افزایش اطلاعات عمومی خود دانستنی های عجیب نمناک را دنبال کنید.
آیا میدانید

آیا میدانید های جدید و جالب سری 63


آیا میدانید استفاده از هدفون باکتری های موجود در گوش را تا 700 برابر افزایش می دهد؟ با خواندن این مطالب دانستنی های جالب از رازها و حقایق عجیبی که در دنیا وجود دارد با خبر شوید.
لحظه مرگ

1 دقیقه قبل از لحظه مرگ چه می شود؟


حتما این سوال برای شما هم پیش آمده که انسان در لحظه مرگ چه احساسی خواهد داشت؟ در ادامه از تمام اتفاقاتی که یک دقیقه قبل از مرگ می افتد مطلع می شوید.
آیا میدانید

آیا میدانید های جدید و جالب سری 62


آیا میدانید خوردن پرتقال قبل از ورزش باعث جلوگیری از درد ماهیچه ها و عضله ها می شود؟ با خواندن مطالب دانستنی های جالب و باورنکردنی نمناک سطح اطلاعات عمومی خود را افزایش دهید.
آیا میدانید

آیا میدانید های جدید و جالب سری 61


آیا میدانید کوسه ها برعکس بیشتر حیوانات به جای اینکه از طوفان فرار کنند به سوی آن شنا می کنند؟ در ادامه این مطلب با دانستنی های جالب روز دنیا آشنا خواهید شد.
آیا میدانید

آیا میدانیدهای جدید و جالب سری 60


آیا میدانید افراد باهوش سریعتر فکر می کنند و در نتیجه دست خط بدی دارند؟ برای افزایش سطح اطلاعات عمومی خود مطالب دانستنی های عجیب نمناک را دنبال کنید.
آیا میدانید

آیا میدانید های جدید و جالب سری 59


آیا میدانید کشور ایسلند ارتش ندارد و صلح طلب ترین کشور دنیاست؟ اگر می خواهید از شگفتی های سرتاسر جهان با خبر شوید مطالب دانستنی های نمناک را دنبال کنید.
آیا میدانید

آیا میدانید های جالب و جدید سری 58


آیا میدانید ویتامین Cموجود در کلم بیشتر از ویتامین Cموجود در پرتقال است؟ در ادامه این مطلب از خواندن دانستنی های باورنکرنی در سراسر جهان لذت ببرید.
آیا میدانید

آیا میدانید های جدید و جالب سری 57


آیا میدانید پیاز به علت داشتن انسولین گیاهی و اینولین برای مبتلایان به مرض قند مفید بوده و قند خون را پایین می آورد؟ در ادامه این مطلب با جالب ترین دانستنی های روز دنیا آشنا می شوید.
آیا میدانید

آیا میدانید های جدید و جالب سری 56


آیا میدانید گذاشتن شمع در فریزر قبل از مصرف مدت زمان روشن ماندنش را افزایش می دهد؟ با خواندن مطالب دانستنی های جالب نمناک از چیزهایی که اطلاعاتی نداشتید با خبر شوید.