نمناک سرگرمی

آیا میدانید

آیا میدانید

آیا میدانید های جالب و جدید سری 17


آیا میدانید فقط 3 هزارم آب های کره زمین قابل نوشیدن هستند؟ در جهان هستی چیزهایی وجود دارد که هیچکس از آن ها اطلاعاتی ندارد با دنبال کردن مطالب جالب نمناک به حقیقت های دنیا پی ببرید.
آیا میدانید

آیا میدانید های جالب و جدید سری 16


آیا میدانید در گذشته قلقلک دادن یک روش شکنجه به زندانیان و مجرمان بوده؟ اگر می خواهید اطلاعات عمومی تان افزایش یابد دانستنی های جالب جهان را در نمناک دنبال کنید.
آیا میدانید

آیا میدانید جدید و شگفت انگیز سری 18


آیا میدانستید که افرادی که موهای زیادی در بدن دارند از سایر افراد باهوش ترند؟ در ادامه این مطلب با خواندن آیا میدانید های جالب دیگر شگفت زده خواهید شد.
آیا میدانید

آیا میدانید های جالب و جدید سری 15


آیا میدانید قوها در تمام عمرشون فقط یک شریک زندگی دارند و اگر شریکشون بمیره اونا هم از غم و ناراحتی میمیرن؟ با دنبال کردن این مطالب نمناک با اطلاعات جالب در سراسر جهان آشنا شوید.
آیا میدانید

آیا میدانید های جدید و جالب سری 14


آیا میدانید 20 درصد از اکسیژن جهان توسط جنگل های آمازون تولید می شود؟ اگر می خواهید سطح اطلاعات عمومی خود را بالا ببرید دانستنی های جالب نمناک را دنبال کنید.
آیا میدانید

آیا میدانید های جالب و جدید سری 13


آیا میدانید اندونزی با بیش از 13 هزار جزیره بزرگترین مجمع الجزایر جهان است؟ در ادامه مطالب بسیار جالب و باورنکردنی را می خوانید که تا به حال نمی دانستید.
آیا میدانید

آیا میدانید جالب و جدید سری 12


آیا میدانید که کلمبیا بزرگترین تولید کننده سنگ زمرد می باشد؟ در ادامه این مطالب میتوانید به جدیدترین اطلاعات و رازهای جالب روز دنیا پی ببرید.
آیا میدانید

آیا میدانیدهای جدید و جالب سری 10


آیا میدانید که هیچ کس نمیتونه خودشو قلقلک بده ؟ برای افزایش اطلاعات عمومی و آشنایی با دانستنی های جالب در دنیا مطالب آیا میدانید نمناک را دنبال کنید.
آیا میدانید

آیا میدانید جالب و جدید سری 11


آیا میدانید یک کوه آتشنشانی در اندونزی وجود داره که از اون بخارهای آبی رنگ بیرون میاد؟ در ادامه این مطلب با خواندن دانستنی های روز جهان لذت ببرید.
آیا میدانید

10 آیا میدانید جالب و جدید سری 9


آیا میدانید پیج بعدها پس از پیچ گوشتی اختراع شد؟ خواندن این مطالب جالب و دانستنی های جهان به افزایش اطلاعات عمومی شما کمک می کند.