برو به :
نمناک حسن روحانی
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
53
روحانی

روحانی استقلالی است یا پرسپولیسی؟


همه دوست دارند بدانند حسن روحانی طرفدار چه تیمی است و شایعاتی درمورد استقلالی و پرسپولیسی بودن او وجود دارد که کامیابی نیا با او گفتگو وشوخی میکند.
اینستاگرام روحانی

حمله پرسپولیسی ها به اینستاگرام روحانی+ عکس


اینستاگرام روحانی مورد حمله ی پرسپولیسی ها قرا گرفت! بعد از شکست تیم پرسپولیس و جنجال های بازی با ذوب آهن، قرمزها به صفحه شخصی رئیس جمهور هجوم آوردند و پیامهایی گذاشتند که می خوانید.
حسن روحانی

تصاویر ورود حسن روحانی به نیویورک


رئیس جمهور ایران برای شرکت اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد وارد فرودگاه جان اف کندی نیویورک شد. نخستین تصاویر ورود حسن روحانی به نیویورک و اولین سخنان وی را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
همسر دکتر روحانی

همسر روحانی در مرقد امام خمینی(ره) + تصاویر


همزمان با فرارسیدن دهه فجر صاحبه عربی همسر رئیس جمهوری ایران به همراه کمیته زنان و خانواده ریاست جمهوری با حضور در حرم مطهر امام راحل با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند.
حسن روحانی

کوهپیمایی حسن روحانی در توچال + تصاویر


حسن روحانی رئیس جمهور دولت یازدهم در کنار مسئولیت اجرایی کشور به ورزشی و کوهپیمایی نیز می پردازد. در ادامه تصویر کوهپیمایی حسن روحانی با لباس ورزشی را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
اوباما و روحانی

اوباما به تهران سفر می کند


تمایل اوباما برای سفر به تهران در اواسط سال آینده میلادی ادعاییست که روزنامه کویتی الجریده به نقل از یک منبع دیپلماتیک آمریکا مطرح شده است.
خبر

پرتاب کفش به سمت خودرو حسن روحانی در مهرآباد


رئیس جمهور ایران پس از بازگشت از نیویورک در فرودگاه مهرآباد تهران در محوطه بیرونی پاویون ریاست جمهوری مورد استقبال قرار گرفت ولی در ادامه راه با تجمع دانشجویان معترض روبرو شد.عکس اولین حمله کننده به روحانی را مشاهده می کنید.
12