دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سفره هفت سین
این مطلب مفید بود ؟ 17 8
3.425
تزیین تخم مرغ

آموزش تزیین تخم مرغ هفت سین نوروز 96 - سری 4


عید نوروز در راه است و بانوان ایرانی به فکر چیدن بهترین و زیباترین سفره ی هفت سین نوروز 96 می باشند. یکی از زیباترین اجزای سفره ی هفت سین تزیین تخم مرغ های رنگی است که خانم ها خیلی به آن حساس اند.
هفت سین

یک مدل سفره هفت سین زیبا با تم سفید رنگ +عکس


چیدن سفره هفت سین یکی از زیباترین سنت های ما ایرانیان است که برای استقبال از بهار و نوروز انجام می دهیم. یکی از زیباترین پیشنهادها برای چیدن سفره هفت سین، سفره هفت سین به رنگ سفید است.
سفره هفت سین

تزیین ساده سفره هفت سین 95


سفره هفت سین نمادی از سنت دیرینه ایرانی ها در جشن سال نوست . حضور هر کدام از اجزای این سفره علتی دارد که با باور آغاز یک سال خوب و پربار در کنار هم چیده می شوند.10 اسفند
سفره هفت سین

آبی فیروزه ای های تزیین سفره هفت سین 95 سنتی


بعد از خانه تکانی عید به فکر خرید و آماده سازی لوازم تزیین سفره هفت سین عید نوروز می افتیم. سفره ای ایرانی اصیل هماهنگ با فرهنگ غنی باید تزیین آریایی داشته باشد به دور از تجملات و.. . 2 اسفند
آموزش تزیین شمع

آموزش تزیین شمع سفره هفت سین


با آموزش تزیین شمع برای سفره ی هفت سین 94 با روبان و یراق مرواریدی به طبع زیبایی خاصی به سفره ی هفت سین پر از سلیقه و صالت شما خانم های ایرانی خواهد بخشید.
 سفره هفت سین

تزیین سفره هفت سین 94 - سری 7


تزیین سفره هفت سین 94 و جدیدترین سفره های تزیین شده ی مدرن و سنتی با طراحی های زیبا را در ادامه مشاهده می کنید.
تخمه مرغ رنگی عید

تخمه مرغ رنگی عید سفره هفت سین 94 - سری 2


تخمه مرغ رنگی عید امسال را با ایده هایی متفاوت تزیین کنید. ایده هایی که خلاقیت و کدبانو بودن شما بانوهای ایرانی را به رخ بکشد. با ساده ترین رنگ آمیزی تخمه مرغ عید 94 را تزیین کنید.
تخمه مرغ رنگی عید 94

تخمه مرغ رنگی عید سفره هفت سین 94


تخمه مرغ رنگی عید با تزیین های خلاقانه زیبایی سفره ی هفت سین را دوچندان می کند. با دنبال کردن این مطلب تخمه مرغ سفره ی هفت سین را متفاوت با همیشه تزیین کنید.
تزیین سفره هفت سین 94

تزیین سفره هفت سین 94 - سری 6


تزیین سفره هفت سین 94 را با حفظ اصالت ایرانی و استفاده از ظروف سفال لعاب خورده با همان رنگهای آبی فیروزه ای و .. که نشان صمیمیت و سادگی است بچینید.
هفت سین

تزیین سفره ی هفت سین نوروز 94 - سری 5


خلاقیت و ایده های نو وبسیار زیبا آن چیزی است که در سری 5 تزیین سفره ی هفت سین نوروز 94 خواهید دید. جذاب ترین و قشنگ ترین سفره هفت سین را در سایت نمناک ببینید.
سفره هفت سین

تزئین سفره هفت سین 94 - 5


سفره هفت سین نمادی از عید نوروز باستان در ایران می باشد که در میان ایرانی ها بسیار مورد اهمیت است. مجموعه ای از بهترین تزیینات سفره هفت سین را می توانید در سایت ایرانی نمناک مشاهده نموده و هفت سین 1394 خود را به روز کنید.