برو به :
نمناک عکس
به دیگران پیشنهاد کنید .
این مطلب مفید بود ؟ 241 82
3.7323
مرد نامرئی

مرد نامرئی که در محیط اطراف پنهان میشود + عکس


لوی بولین هنرمندی چینی که شهرت خود را از لقب «مرد نامرئی» دارد و محبوب ترین آثار او از مجموعه «پنهان در شهر» می باشد با همکارش تصاویری تولید کرده اند که بسیار جذاب و سورئال به نظر می رسد.
بچه داری

بچه داری خنده دار و حرص درآر + تصاویر


بچه داری یکی از وظایف مهم والدین است ، وظیفه ای که نباید در آن به هیچ وجه مورد دیگری را در اولویت قرار داد درست کاری که بعضی از پدر و مادرها توجهی به آن ندارند.
میلیاردر اینستاگرام

عکسهای مخصوص نوزاد میلیاردر اینستاگرام!


بعد از خودنمایی بچه پولدارهای شبکه های اجتماعی که اکثرا دختر و پسرهای جوان بودند حالا نوبت انتشار عکس های خاص و گرانقیمت نوزادان میلیاردر اینستاگرام است که نظرها را جلب کرده است.
موجود عجیب

این موجود عجیب از کجا آمده؟ + فیلم


زن جوان تایوانی با انتشار کلیپ موجود عجیب و غریبی که نظرش را به خود جلب کرده بود چالشی در فضای مجازی به راه انداخت که حتی متخصصان و دانشمندان را مجبور به ارائه نظر کرد.
خوک میمون

تولد بچه خوک با بدن میمون !! + تصاویر


خبری جدید در مورد تولد حیوان عجیب الخلقه این بار در کوبا ، خوک میمون شکل با چهره ای شبیه آدم فضایی های خیالی جلب توجه کرد. این حیوان یک چشم شبیه میمون ها حرکت می کند.
زن نترس

زن نترس روی مردها را کم کرد! + عکس


تنها یک زن جوان میان چندین مرد داوطلب برای عبور از روی پل معلق خوفناک در صف ایستاده بود ، مردها یک به یک نوبت خود را رد کردند تا اینکه نوبت به زن نترس رسید .