میل جنسی

بی میلی جنسی زنان
عوامل بسیاری روی بی میلی جنسی زنان تاثیر می گذارند که شاید هیچ کدام از آن ها را ندانید برخی از خانم ها از باردار شدن می ترسند و برخی افسرده اند.
مربای شقاقل

افزایش میل جنسی با تهیه “مربای شقاقل”

زمان مطالعه : 1 دقیقه
“مربای شقاقل” را کمتر کسی میشناسد. شقاقل از نظر طب سنتی یک گیاه پرخاصیت با طبعی گرم و تر است. ریشه ی شقاقل موجب افزایش میل جنسی می شود.
کنترل میل جنسی

راههای سالم برای کنترل میل جنسی زیاد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن میل جنسی یک احساس کاملا طبیعی و نرمال است اما اگر از حد خود خارج شود و کنترل نشود عوارض مخربی روی فرد خواهد گذاشت.
میل جنسی زنان

میل جنسی زنان در چه سنی بیشتر است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
میل جنسی زنان با توجه به تغییرات هورمونی که در بدن آن ها رخ می دهد در یک دوره سنی کاهش یافته و در یک دوره به اوج می رسد.
تحریک مردان

موثرترین روشهای “تحریک مردان” قبل از رابطه جنسی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای اینکه بتوانید شبی خاطره انگیز برای همسرتان بسازید کافیست رفتارهای تحریک کننده مردان را بدانید و از ایده های جدید برای رابطه جنسیتان استفاده کنید.
میل جنسی زنان

میل جنسی زنان در کدام روزها بیشتر است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
میل جنسی زنان متاهل و مجرد با یکدیگر تفاوت های زیادی دارد و به دلیل تغییرات هورمونی در بدن خانم ها بعضی روزها میل جنسی بیشتری دارند.
افزایش میل جنسی

افزایش میل جنسی با چند روش ساده مخصوص خانم ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اینکه میل جنسی خود یا شریکتان کم شده است حتما علتی دارد آن را ریشه یابی کنید و برای افزایش رابطه بیشتر باهم وقت بگذرانید همچنین تغذیه سالم و محرک را فراموش نکنید.
تقویت قوای جنسی

15 بهترین نوشیدنی برای تقویت قوای جنسی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
علاوه بر غذاها، نوشیدنی های خوشمزه و مقوی برای تقویت قوای جنسی مردان و زنان وجود دارد که در داشتن رابطه ای لذت بخش برای شما و شریکتان نقش مهمی دارند.
میل جنسی

2 قاشق نوشیدنی برای افزایش میل جنسی + طرز تهیه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در میان دهها نسخه طب سنتی و طب مدرن که برای تقویت و افزایش میل جنسی تجویز می شود به سراغ نوشیدنی می رویم که به صورت ناشتا و در مقدار کم موثر است.
کاهش میل جنسی

متهمان اصلی کاهش میل جنسی زن و مرد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کاهش میل جنسی مشکلی است که امکان دارد در زنان و مردان رخ دهد، البته دلایل مهمی وجود دارد که تاثیرات بسیار در کاهش میل جنسی دارند.
خوراکی های افزایش میل جنسی

این خوردنی ها را با خیال راحت برای افزایش میل جنسی مصرف کنید

زمان مطالعه : 13 دقیقه
برای افزایش میل جنسی بهتر است به جای استفاده از داروهای شیمیایی از میوه ها و خوراکی های مفید و بدون عارضه استفاده نمایید.
بی میلی جنسی

11 علت اصلی بی میلی جنسی زن و مرد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بی میلی جنسی می تواند مشکلاتی در زندگی مشترک به وجود بیاورد و برخی از شرایط جسمی و روحی عامل عدم تمایل مرد و زن به روابط زناشویی می شود که یکی از دلایل این مشکل در زنان رفتار مردان می باشد.
گیاه دامیانا

دامیانا گیاهی فوق العاده برای افزایش میل جنسی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دامیانا گیاهی چند ساله، دارای برگ هایی به رنگ سبز کمرنگ است که برای از بین بردن مشکلات و تقویت قوای جنسی استفاده می گردد.
درمان بی میلی خانمها

ورزشی که بی میلی جنسی خانمها را راحت درمان می کند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
جدیدترین تحقیقات انجام شده روی 3.000 زن ثابت کرد ورزشی که پیش از این برای زنان مضر تلقی میشد می تواند به راحتی درمان بی میلی خانمها و تقویت میل جنسی آنها را انجام دهد.
میل جنسی زنان

گیاهانی که میل جنسی در زنان را سرکوب می کنند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گیاهانی که میل جنسی را کاهش می دهند به نام آنافرودیسیک anaphrodisiacs شناخته می شوند. در ادامه با گیاهان کاهش دهنده میل جنسی زنان بیشتر آشنا می شوید.
صفحه 1 از 3