جیمیل

تغییر رمز جیمیل
جیمیل یکی از کاربردی ترین برنامه های کاربردی در دهه اخیر است که در این گزارش از نمناک شما را با ترفند “تغییر رمز جیمیل” در دیوایس های مختلف آشنا خواهیم ساخت.
روش حذف جیمیل

نحوه حذف اکانت جیمیل از اندروید + آموزش تصویری

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی افراد بنا به دلایلی قصد دارند حساب کاربری جیمیل خود را از اندروید پاک کنند در ادامه این مطلب می توانید با استفاده از آموزش مرحله به مرحله و تصویری اکانت جیمیل خود را از اندروید حذف کنید.
بلاك كردن ايميل هاي تبليغاتي

آموزش بلاک کردن ایمیل های تبلیغاتی در گوشی و کامپیوتر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر با هر بار روشن کردن داده های اسمارت فون خود ایمیل های متعدد و مزاحم دربافت می کنید، در این مطلب از نمناک می توانید با نحوه بلاک کردن ایمیل های تبلیغاتی و مزاحم آشنا شوید.
روش ساخت جيميل

آموزش مرحله به مرحله و تصویری ساخت جیمیل gmail

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه داشتن حساب کاربری جیمیل برای همه افراد ضروری است و کاربردهای زیادی دارد اما برخی افراد با نحوه ساخت gmail account آشنا نیستند که در ادامه می توانید از آموزش تصویری ساخت جیمیل استفاده کنند.
مخاطبان حذف شده جیمیل

ترفند بازیابی مخاطبان حذف شده جیمیل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زمانی که با لیست مخاطبان در جیمیل کار می کنید مlکن است به اشتباه اطلاعات یکی از دوستان خود را حذف کنید. در این شرایط گوگل با ترفندهایی که در جیمیل قرار دارد به شما کمک خواهد کرد.
ارسال ایمیل خودویرانگر در جیمیل

ترفند ارسال ایمیل خودویرانگر در جیمیل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کارتون کاراگاه گجت را به خاطر دارید. گجت همیشه پیغامهایی دریافت می کرد که بلافاصله پس از خوانده شدن از بین می رفتند. شما هم می توانید در جیمیل اقدام به ارسال ایمیل هایی به دوستان کنید که بلافاصله پس از خوانده شدن پاک شوند.
ارسال ایمیل از یاهو

ترفند ارسال ایمیل از یاهو به جیمیل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در این بخش از ترفندستان نمناک آموزش تصویری نحوه ارسال ایمیل یاهو به جیمیل را خواهیم داشت که یکی از ترفندهای یاهو میل می باشد.
هک  جیمیل

5 میلیون رمز جیمیل کاربران هک شد!

زمان مطالعه : 1 دقیقه
کاربری از انجمن روسی بیت کوین رمز بیش از 5 میلیون جیمیل کاربران در سراسر جهان را پس از هک کردن فاش کرد.