برو به :
نمناک اس ام اس عاشقانه
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
53
اس ام اس فراق

اس ام اس عاشقانه دوری و فراق - سری 3


مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب.....در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست...گلچینی از زیباترین و عاشقانه ترین های دوری و فراق را در این بخش بخوانید.
اس ام اس عاشقانه

اس ام اس زیبا و عاشقانه - سری 46


مثل یک درنای زیبا تا افق پرواز کن ، نغمه ای دیگر برای فصل سرما ساز کن....اس ام اس عاشقانه و جملات زیبا و احساسی جدید را در این بخش از اس ام اس سایت نمناک می خوانید.
اس ام اس عاشقانه

اس ام اس زیبا و عاشقانه - سری 45


اس ام اس عاشقانه جدید و جملات زیبا در پیام کوتاه برای عشقتان در این بخش از سرگرمی اس ام اس سایت نمناک در اختیارتان گذاشته ایم.
اس ام اس

اس ام اس های غمگین و ناراحت کننده


همه ی ما وقتی دلمان شکسته یا از کسی گرفته می خواهیم برای او اس ام اس غمگین بفرستیم تا احساساتمان را بروز دهیم تا کمی تسکین دردهایمان باشد.
عاشقانه

اس ام اس زیبا و عاشقانه - سری 42


با ما باشید تا اس ام اس های جدید و جملات زیبا از دوست داشتن در پیام کوتاه برای عشقتان در این بخش از سرگرمی اس ام اس سایت نمناک بخوانید.
اس ام اس عاشقانه

اس ام اس زیبا و عاشقانه - سری 41


گزیده ای از اس ام اس عاشقانه و جملات زیبا و احساسی جدید را در این بخش از اس ام اس سایت نمناک و در سری چهل و یکم می خوانید.
شب بخیر

اس ام اس عاشقانه شب بخیر - سری5


زیبا ترین جملات و اس ام اس شب بخیر عاشقانه جدید به همراه عکس های جالب شب بخیر را به منظور ارسال به عزیزان خود برای شما کاربران گرامی گردآوری کرده ایم.
اس ام اس عاشقانه

اس ام اس عاشقانه صبح بخیر - سری 5


پیامک های زیبا و عاشقانه صبح بخیر گفتن 95 را در سری جدید و پنجم از اس ام اس سایت نمناک در اختیارتان قرار داده ایم تا با خواندن این جملات صبحی دل انگیز شروع کنید.