روز جهانی همسر
در تقویم 26 ژانویه روز جهانی همسر است که می توانید در این روز با استفاده پیام های عاشقانه فارسی و انگلیسی به همسر خود تبریک بگویید.

روز جهانی همسر و تاریخچه ی آن

روز همسر تقریباً در کل دنیا مورد اهمیت واقع شده است و در این روز افراد رابطه طولانی مدت و امنیت و آرامش خود را در کنار همسرشان جشن می گیرند، تاریخ این روز جهانی 26 ژوئن است.

ازدواج یک سنت دیرینه است که تاریخچه آن به هزاران سال قبل برمی گردد. سالگرد عروسی از لحاظ سنتی به گونه ای است که هر سال جشن گرفته می شود اما ایده روز همسر مربوط به همین سال های اخیر می باشد.

تقریباً از اوایل سال 2000، روز همسر در تقویم میلادی نام گذاری شد و کم کم گسترش پیدا کرد به همین دلیل توسط زوج های زیادی در جهان جشن گرفته می شود. اولین بار در ماه آوریل به اهمیت این روز در سال 1984 اشاره شد. اوایل مخصوص کسانی بود که همسرانشان در ارتش بودند و در نتیجه به دلیل همین دوری و جدایی، روز همسر را به پاس می داشتند اما بعد ها این اتفاق همگانی شد و تاریخ آن یعنی 26 ژوئن در تقویم ثبت گردید.

تبریک روز همسر با زبان انگلیسی همراه با ترجمه

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

A best friend, the greatest support, the strongest motivation. I just described some of my spouse’s best qualities. Wishing you a very happy Spouse’s Day.

بهترین دوست، بزرگترین حامی زندگی ام و قویترین انگیزه ام. تو بهترین ویژگی های یک همسر را داری. برایت یک روز شاد را آرزو می کنم.

روز همسر 

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

_You are the only love of my life, my life’s best person. May the love between us be bigger and better. Wish you a joyous and happy Spouse’s Day.

تو تنها عشق و بهترین فرد زندگی من هستی. امیدوارم که عشق ما روز به روز بزرگتر و بهتر از قبل باشد. در روز همسر، برایت یک روز شاد آرزو می کنم.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

_I have never met a lovelier person than you. And it’s a miracle that the person is in love with me. I can’t get luckier. Wishing you a best Spouse’s Day.

من هیچ کس دوست داشتنی تر از تو را در زندگیم ندیدم و این یک معجزه است که عاشق تو هستم . هیچ گاه خوش شانس تر از این نخواهم بود. برایت بهترین ها را آرزو دارم.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

_The tears that I have shed in my life were all worth the wait as I have found the one who have destroyed my relationship with sadness and tears. Wish you a very happy Spouse’s Day love.

همه اشک هایی که در زندگی ریختم، ارزش انتظار این را داشت تا بلاخره به عشقی مثل تو برسم. عشق تو همه ناراحتی ها و غصه های من را از بین برد. روز شادی را برایت آرزو می کنم.

روز جهانی همسر 

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

_I am lucky enough to land myself a spouse who gives me courage to do the impossible. Wishing you my lovely pillar, a very wonderful Spouse’s Day.

من بسیار خوش شانسم که در کنارم، همسری چون تو را دارم که به من شوق و انگیزه می دهد . بهترین همسر دنیا برایت شادی آرزومندم.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

_The greatest day in my life would be the one when my husband will look into my eyes and say that you are reason that I did not give up. Hoping this day will also come to your life. Wishing a very happy Spouse’s Day.

بهترین روز من در زندگی همان روزی است که همسرم به چشمانم نگاه می کند و دلایلی را برایم بازگو می کند که نباید در این زندگی تسلیم شوم. امیدوارم که همه این روز را تجربه کنند. روز شادی داشته باشی عزیزترینم.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

_Only the titles have changed. But the moments have remained lovely even after we became each other’s spouses. Here’s hoping that on this spouse’s day we will have a precious moment.

فقط عنوان ها از نامزد به همسر تغییر کرده است اما همه لحظات بعد از این که ما با یکدیگر ازدواج کردیم، عاشقانه باقی ماند. امیدوارم که در این روز هم لحظات گرانبهایی داشته باشی.

پیام روز همسر 

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

_Well, it is not exactly your job to please me every time when I am down but I can’t complain. Wish you a fun-filled Spouse’s Day my lovely husband.

اصلاً وظیفه نداری که هنگام سختی ها و شکایت ها مرا راضی کنی. برایت یک روز پر از هیجان را آرزومندم همسر دوست داشتنی ام.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

_All I wanted was to be treated as the Queen for just one day in my entire life. And you, my lovely husband have been treating me like a queen since day one. Wishing us a lovely Spouse’s Day.

همه ی چیزی که از زندگی می خواستم، این بود که فقط یک روز در زندگی ام مانند یک ملکه با من رفتار شود و تو همسر دوست داشتنی من، از همان روز اول با من مانند یک ملکه رفتار کردی. برایت روز خوبی را آرزومندم.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

_You have worked extremely hard to take care of a depressed person like me. On the eve of Spouse’s Day, I want to thank you and tell you that I am never going to stop loving you.

برای مراقبت از من تمام توانت رو گذاشتی و زحمت زیادی کشیدی و من می خواهم در این روز از تو قدردانی کنم و بگویم که هرگز از عشقت دست نمی کشم.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

_Love can only be the greatest feeling ever when there is someone in our life who can narrate their versions of love perfectly to us. Wishing my ‘someone’ a very exciting spouse’s day.

عشق می تواند یک احساس خوب باشد که فردی که در کنار ماست که بهترین نسخه عشق را برای ما تعریف می کند. برای کسی چون تو هیجان انگیز ترین روز همسر را آرزومندم.

 پیام برای همسر

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

_Love can be expressed it in so many ways. So, rather than just saying it to each other let us together spend this joyous Spouse’s Day and make a precious memory of our own .

عشق را می توان در راه های مختلفی ابراز کرد. پس اجازه بده فقط به جای حرف زدن، بیشتر در کنار هم باشیم و خاطره خوبی را برای هم ایجاد کنیم.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

_On the eve of Spouse’s Day I hope we fight more and love harder until the day the universe dies.

درسی که از روز همسر می گیرم، این است که برای عشقمان تا آخرین روزی که این جهان وجود دارد بیشتر تلاش کنم.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

_We were just a kid when we first met and now we have a kid. So that perfectly sums up how I feel about you. Can’t wait to spend this spouse’s day with my one only spouse.

وقتی برای اولین بار یکدیگر را ملاقات کردیم، بچه بودیم اما اکنون در کنار هم یک بچه داریم. پس همین موضوع نشان می دهد که چه احساسی نسبت به هم داشتیم و داریم. بیقراره اینم که روز همسر در کنارت باشم.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

 پیامک روز همسر

پیام های عاشقانه فارسی برای تبریک روز جهانی همسر

در مطلب " متن پیامک عاشقانه و رومانتیک برای همسر " در بخش قبلی نمناک بهترین جملات و پیامک های احساسی برای همسر را خواندید که در ادامه تعدادی دیگر به بهانه روز جهانی همسر خواهید خواند.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

همسرم “تو”قشنگ ترین تیتر زندگی منی

روزت مبارک عشق بی پایان

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

بزرگترین خوشبختی من در زندگی همسر تو بودن است

روزت مبارک بزرگترین خوشبختی من

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

سهم من از زندگی دستان پر مهر توست

می ستایم من تو را تا آخر عمر همسرم

در میان اوج تنهایی تو با من مانده ای

تا تو باشی من چه غم دارم ز دنیا همسرم

روز جهانی همسر مبارک

متن روز همسر 

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

کمترین آرزویم این است:

هرگز با چشمان مهربانت، نامهربانی روزگار را نبینی

همسر جانم روزت مبارک

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

زندگی را کنار میگذارم تا هرگز حواسم از تو پرت نشود

من باید شش دانگ حواسم به دوست داشتن تو باشد

عزیزم، روزت مبارک

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

نمی دانم تو را به خورشید تشبیه کنم یا دریا

اما می دانم همیشه باید مثل خورشید بر خانه بتابی تا به تو گرم شود

همیشه باید مثل دریا زلال باشی تا خانه با وجودت آرامش بگیرد

روز جهانی همسر مبارک آرامش زندگیم

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

بی تو با قافله ی

غصه و غم ها چه کنم؟!

تار و پودم تو بگو

با دل تنها چه کنم ؟!

شهریار

همسرجان روزت مبارک

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

امروز بیشتر از دیروز و فردا بیشتر از امروز دوستت دارم

و این ضعف من نیست و تنها قدرت توست

همسرم روزت مبارک

26 ژانویه روز جهانی همسر + پیام تبریک به عشقم

516
این مطلب مفید بود ؟160
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی