بیماری بواسیر

فیستول

درمان فیستول چگونه و چطور؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
امروزه بیمار ی های مقعدی از جمله بواسیر، فیستول، کیست مویی، آبسه مقعدی، فیشر و شقاق در سراسر دنیا بسیار رایج شده اند و این مشکلات تا حدودی ناشی از تغذیه می باشند.
کیست مویی

راه های درمانی بیماری های نشیمنگاهی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
درمان فیستول اکثراً جراحی است. فیستول ها عوامل ایجاد شونده زیادی دارند ولی عمدتاً به دلیل فشارهای زیاد و خارج از حد تحمل و ژنتیک ایجاد می شوند.
آنچه باید از تغذیه مبتلایان به بواسیر و هموروئید حذف شود

آنچه باید از تغذیه مبتلایان به بواسیر و هموروئید حذف شود

زمان مطالعه : 11 دقیقه
تغذیه نقش مهمی در تشدید شدن یا بوجود آمدن بواسیر دارد برای کنترل هموروئید و رفع آن باید یک سری از غذاها را مصرف نکنید و تا درمان کامل کنار بگذارید.
پماد بواسیر

بهترین پماد برای درمان بواسیر کدام است؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
پماد و قرص هایی برای درمان بواسیر یا هموروئید بدون نیاز به نسخه پزشک در داروخانه ها وجود دارند که می توانید از آن ها استفاده کنید.
جراحی بواسیر

عوارض جراحی بواسیر با روش های مختلف

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هموروئیدکتومی یا همان جراحی بواسیر یکی از موثرترین درمان های بیماری هموروئید است اما باید قبل از انجام از عوارض و خطرات آن با خبر باشید.
علائم و درمان بواسیر هموروئید

از کجا خودمان تشخیص دهیم که بواسیر داریم ؟+ درمان خانگی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیماری بواسیر (هموروئید) یک مشکلی است که افرادی که دچار آن می شوند را بسیار آزار می دهد و علائم متفاوتی دارد، برای درمان بواسیر همورئید روش های خانگی بسیار موثر هستند و کمک شایانی به درمان می کنند.
پیشگیری از هموروئید

راه های حتمی پیشگیری از بیماری هموروئید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نام بیماری همورئید یا همان بواسیر را حتما شنیده اید ، بیماری جدی روده که حتی در سنین جوانی نیز می توان به آن مبتلا شد پس راه های “پیشگیری از هموروئید” را بشناسید.
پیشگیری از هموروئید

پیشگیری از هموروئید با این راهها حتمی است

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای پیشگیری از هموروئید و بواسیر از نشستن یا ایستادن طولانی مدت پرهیز کنید و تا می توانید غذاهای فیبردار و آب مصرف کنید.
همورویید در بارداری

علت همورویید یا بواسیر در دوران بارداری و درمان آن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همورویید در بارداری شایع است زیرا در دوران بارداری رحم بزرگ می شود و فشار بیشتری بر روی رگ های خونی قسمت تحتانی بدن می آورد.
بواسیر

علت و درمان بواسیر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بواسیر بیماری مقعدی است که به دو صورت و با علائمی خواص ظهور می کند که برای هرکدام درمانی وجود دارد که در ادامه خواهید خواند.
قولنج

درمان قولنج، یبوست و بواسیر با یک میوه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دردهایی همچون قولنج و بواسیر دردهای مزمنی هستند که گاها با دارو و درمانهای شیمیایی به راحتی برطرف نمی شوند اما مثل همیشه راهی طبیعی می تواند موثر باشد.