برو به :
نمناک آش و سوپ
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
52
طرز تهیه غذاهای نذری

طرز تهیه غذاهای نذری 2


طرز تهیه غذاهای نذری که شامل زرشک پلو مجلسی و آش ها و خورشت های مخصوص غذاهای نذری می باشند را در آشپزخانه نمناک برایتان جمع آوری کرده ایم .
آش ترش

طرز تهیه آش ترش


آش ترش خاص مناطق غرب کشور است . مثل آش رشته تهیه می شود و به جای کشک به ان خشکبار اضافه میکنیم.
طرز تهیه غذا با انار

طرز تهیه 5 غذای خوشمزه با انار


مرغ شکم پر با انار و خورشت بادمجان و انار و دستور تهیه چند غذای بسیار لذیذ دیگر پیشنهاد امروز آشپزخانه نمناک به شماست. در ادامه دستور تهیه مرحله به مرحله آنها را می خوانید.
سوپ شیر

طرز تهیه سوپ شیر


سوپ شیر با داشتن مقدار قابل توجهی کلسیم و انواع ویتامین ها غذایی مقوی و بسیار مفید برای کودکان و سالمندان محسوب میشود. این سوپ با ساده ترین مواد اولیه وهزینه کمی تهیه میشود.
کنسومه گوجه فرنگی

طرز تهیه کنسومه گوجه فرنگی (سوپ گوجه)


کنسومه گوجه فرنگی نام دیگر سوپ گوجه فرنگی است که با آب گوشت یا مرغ تهیه می شود. این سوپ خوشمزه برای کودکان و سالمندان یک وعده ی غذایی مفید و سالم است.
سوپ رژیمی

سوپ رژیمی برش چغندر


سوپ رژیمی برش چغندر به عنوان یک غذای چربی سوز در کشورهای شمالی آسیا سرو می شود. این سوپ برای گیاهخواران یک وعده ی کامل غذایی محسوب می شود.
آش برای افطار

آش مانتی برای افطار


آش برای افطار باید پرقوت باشد. آش مانتی با ترکیب حبوبات فوق العاده مقوی ضعف روزانه ی ایام روزه داری را می تواند جبران کند. طرز تهیه مانتی و آش مانتی برای افطار را در این بخش خواهید دید.
آش گوجه سبز

طرز تهیه آش گوجه سبز


آش گوجه سبز با حبوبات پروتئین دار یک غذای کامل و خوشمزه برای فصل بهار است که می توانید به سادگی آن را طبخ و برای وعده ی نهار میل کنید.
آش بلغور شیر

طرز تهیه آش بلغور شیر خراسان


آش بلغور شیر یک آش محلی بسیار خراسان است که برای کودکان و به عنوان پیش غذای مقوی برای وعده ی افطار در ایام ماه رمضان طبخ و سرو میشود.
آش غوره

طرز تهیه آش غوره


آش غوره در لیست آشهای فصلی قرار دارد که با داشتن چاشنی ترش مزه برای تعادل مزاج و حرارت بدن در فصول گرم بهار و تابستان یک پیش غذای مناسب است.
سوپ بوقلمون

طرز تهیه سوپ بوقلمون


سوپ بوقلمون معروف به سوپ کلاسیک ارزش غذایی فوق العاده بالایی دارد و یک پیش غذا برای کودکان و ورزشکاران است. برای تهیه سوپ بوقلمون می توانید از گوشت گردن بوقلمون هم استفاده کنید.
آش بادمجان

طرز تهیه آش بادمجان سبزوار


آش بادمجان یک آش پرطرفدار است که دستور پخت ان در شهرهای مختلف کشورمان همچون ملایر و سبزوار و... کمی با هم متفاوت است ولی طرز تهیه آش بادمجان سبزوار جزو پرطرفدارترین آنهاست.
سوپ-فلفل-دلمه-ای

طرز تهیه سوپ فلفل دلمه ای رژیمی


یک سوپ رژیمی مناسب برای درمان آنفولانزا. فلفل ها را بشویید و به چهار قسمت تقسیم نمایید. الیاف سفید وسط آن و نیز دانه های فلفل را جدا کنید و آن ها را از طرف پوستشان روی سینی فر قرار دهید.
آش عباسعلی

طرز تهیه آش عباسعلی کرمانشاهی


آش عباسعلی کرمانشاهی یک آش بسیار مقوی است که ترکیباتی غنی پروتئین و املاح معدنی همچون زینک دارد. برای داشتن یک وعده غذایی کامل این آش گزینه ی خوبی است.