آدم فضایی

کشف جسد آدم فضایی واقعی در روسیه؟!! + تصاویر

کد مطلب : 57966تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
ویدئویی که در کمتر از چند روز میلیون ها بار دیده شد ، ماجرا چه بود ؟ جسد آدم فضایی واقعی در یکی از دره های روسیه کشف شده بود و همه دوست داشتند او را ببینند.

ماجرای آدم فضایی کشف شده در روسیه چیست؟

ادعای دیده شدن موجودات فضایی و خیالی در گوشه کنار دنیا بارها و بارها مطرح شده است ولی انتشار تصاویر و حتی ویدئوهای مختلف نتوانسته هنوز این مسئله را به طور قطعی ثابت کند . چند روز پیش کلیپ و تصاویری مبنی بر کشف موجود فضایی یخ زده در یکی از دره های روسیه بازهم نظرها را به خود جلب کرد ، ماجرایی که واقعیت آن خیلی زود فاش شد.

Frozen ‘alien body’ discovered deep in Russian wilderness – the truth is utterly bizarre

آدم فضایی

تصویر مربوط به ویدئوی کشف جسد آدم فضایی واقعی در روسیه 

آدم فضایی کشف شده در روسیه واقعیت دارد؟

انتشار ویدئویی از جسد موجود فضایی که میان برف ها کشف شده بود جنجالی در فضای مجازی به خصوص در کشور روسیه برپا کرد برای همین مسئولان مربوط این کشور برای روشن شدن واقعیت ماجرا وارد عمل شدند و به بررسی های دقیق ویدئویی پرداختند که میلیون ها بار دیده شده بود.

پشت پرده ی خبر و ویدئوی جنجالی روشن شد ، 2 دانش آموز روسی مسئول بودند تااین شایعه را چنان حقیقی جلوه دهند که میلیون ها کاربر را مجذوب سازند.

آدم فضایی

تصویر مربوط به واقعیت خبر ساختگی کشف جسد آدم فضایی واقعی در روسیه

حقیقت آدم فضایی کشف شده در روسیه چه بود؟

براساس گزارشات این 2 دانش آموز بعداز شناسایی توسط پلیس اعتراف کردند که موجود شبیه به موجودات خیالی فضایی در ویدئو را با پوست مرغ و آشغال مواد غذایی درست کرده بودند اما هرگز فکر نمی کردند که هیچ یکی از میلیون ها بازدید کننده متوجه ساختگی بودن آن نشوند.

کشف جسد آدم فضایی واقعی در روسیه؟!! + تصاویر

3.4129
این مطلب مفید بود ؟8742
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
2 نظر به ثبت رسیده است
شایان مسلح1397-02-23
به نظر من الکی هستش مر همین چیزی ممکنه
149
نیما نکیسا1397-02-23
دستتون درد نکنه واقعا ممنون
96
وبگردی