آرام جعفری
“آرام جعفری” بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگویی به مهاجرت و کشف حجاب برخی از بازیگران ایرانی واکنش نشان داد.

واکنش آرام جعفری در مورد مهاجرت بازیگران

آرام جعفری در گفت و گویی با اشاره به نامه 30 بازیگر زن به معاون سیما درباره فساد در سینما، گفت:امروز خدمت آقای پورمحمدی و همکاران شان بودیم. با ما خیلی خوب برخورد شد. آقای پورمحمدی خوش دلانه و مهربان ما را پذیرفتند. اشکلات نامه را هم به ما گفتند.

جعفری تصریح کرد:این نامه از 6 ماه پیش، بین من و چند نفر دیگر از دوستان ایده اش مطرح شد. چون عید شد و بعدش به نتیجه نرسیدیم، امروز فرصتی شد که در این خصوص با معاونت سیما دیدار کنیم.

آرام جعفری 

عکس آرام جعفری

این بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص مهاجرت برخی بازیگران به شبکه های ماهواره ای فارسی زبان، گفت:من نمی توانم بگویم فقط به دلیل بیکاری و بی پولی بوده است. الان چند سال است که تعداد سریال های صدا و سیما کم شده است. الان در سال فقط 4، 5 تا سریال ساخته می شود.

جعفری ادامه داد:به هر حال شغل ما هم همین است و همه دارند این سختی ها را تحمل می کنند. دلیلی ندارد به خاطر بیکاری از ایران برویم و جای دیگری به بازیگری ادامه بدهیم. من و خیلی از همکاران دیگرم بر این باوریم که در کشور خودمان بمانیم و در مملکت خودمان کار کنیم.

بازیگر سریال «زیر آسمان شهر» و «معمای شاه» افزود:بازیگران ما شناخته شده اند. شبکه های خارجی فارسی زبان هم مخاطبان داخلی دارند. برای همین سعی می کنند با استفاده از بازیگران ایرانی فیلم های شان را پرمخاطب کنند، ولی بی فایده است.

آرام جعفری در پایان گفت:متأسفانه برخی از بازیگران ما که به خارج از کشور رفته اند، کشف حجاب کرده اند. من واقعاً دلیلش را نمی دانم، اما قطعاً خود من و خیلی از همکارانم، حاضر نیستیم چنین کاری را بکنیم.

پاسخ آرام جعفری به مهاجرت و کشف حجاب! +عکس

3.625
این مطلب مفید بود ؟187
برگرفته از دانشجو - / ک
وبگردی