آزادراه تهران شمال

تردد آزمایشی از آزادراه تهران-شمال تا دو هفته آینده

تاریخ انتشار : 26 دی 1398کد مطلب : 31152تعداد نظرات : 2 نظر
معاون بنیاد مستضعفان از اجرای مرحله تردد آزمایشی از قطعه نخست آزادراه تهران-شمال تا حدود دو هفته آینده خبر داد.

تردد آزمایشی در آزادراه تهران شمال

ایسنا:معاون بنیاد مستضعفان گفت:تقریبا همه مراحل ساخت و آماده سازی آزادراه تهران-شمال در حال اتمام و تکمیل است و امیدواریم بتوانیم این پروژه را به موقع تحویل دهیم.

منوچهر خواجه دلویی گفت:هم اکنون همه مراحل ساخت و تکمیل قطعه نخست آزادراه تهران-شمال رو به اتمام است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد. امیدواریم بتوانیم به موقع این پروژه را آماده بهره برداری کنیم. 

وی افزود:بر اساس روند پیشرفت این پروژه، تردد آزمایشی از قطعه نخست آزادراه تهران-شمال تا حدود دو هفته دیگر آغاز می شود و طی مدت چند روز تردد آزمایشی می توانیم مراحل تست نهایی را از همه زیر ساخت ها و تجهیزات الکترونیکی و مخابراتی زیر بار ترافیکی بگیریم. 

معاون ساختمان و انرژی بنیاد مستضعفان با بیان اینکه تردد آزمایشی از آزادراه تهران-شمال برای عموم مردم بوده و محدود به گروه خاصی نیست، گفت:هم اکنون وضعیت خوبی در زمینه پیشرفت این پروژه داریم و در این روزها دوربین ها و زیر ساخت های الکترونیکی و مخابراتی مانند آنتن اپراتورهای مختلف تلفن همراه در قطعه یک این آزادراه در حال نصب است. 

پیش از این وزیر راه و شهرسازی و مسئولان شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل اعلام کرده بودند که با توجه به اتمام عملیات ساخت قطعه نخست آزادراه تهران-شمال، این پروژه در دهه فجر افتتاح شده و قبل از آن حدود پنج روز تردد آزمایشی در آن برقرار خواهد شد. 

طول منطقه یک آزادراه تهران-شمال 32 کیلومتر است؛ پروژه ای که عملیات اجرایی آن به صورت مشترک بین وزارت راه و شهرسازی، بنیاد مستضعفان و همچنین پیمانکاران داخلی اجرا می شود. بهره برداری از فاز نخست این آزادراه باعث کاهش 60 کیلومتری مسیر و 20 دقیقه ای زمان از تهران تا سه راهی شهرستانک خواهد شد.

انتهای پیام/م

تردد آزمایشی از آزادراه تهران-شمال تا دو هفته آینده

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
2 نظر به ثبت رسیده است
باقر1395-03-05
فیلم گرفتن اشتباه است از زاویه حریم شخصی مگر موضوع زورگیری باشه
103
مینو1395-10-04
متاسف شدم، اما این موضوع فقط در چین نیس بغل گوشمونم هست
143
وبگردی