آزادراه تهران شمال

قطعه یک آزاد راه تهران - شمال آماده بهره برداری شد

تاریخ انتشار : 13 بهمن 1398کد مطلب : 60952زمان مطالعه : 2 دقیقه
معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج اعلام کرد که قطعه یک آزاد راه تهران – شمال با صرف یک هزار میلیارد تومان اعتبار آماده بهره برداری شده است.

بهره برداری از قطعه یک آزادراه تهران شمال

ایرنا:غفور قاسم پور روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:این قطعه به طول 32 کیلومتر با اهتمام دولت تدبیر و امید در ایام الله دهه مبارک فجر بهره برداری می شود. 

بخشی از آزاد راه تهران - شمال در استان البرز واقع شده است. 

آزاد راه تهران - شمال دارای چهار قطعه است که اکنون قطعه چهارم آن در شهرستان چالوس استان مازندران زیر بار ترافیک قرار دارد و قطعات دوم و سوم در حال ساخت است. 

با بهره بهرداری از قطعه نخست آزاد راه تهران - شمال ، فاصله پایتخت به شمال 60 کیلومتر کوتاه تر می شود. 

فرماندار ویژه کرج گفت :این شهرستان با بهره برداری از 69 پروژه عمرانی به استقبال ایام الله دهه مبارک فجر رفته است که این پروژه ها در حوزه های راه سازی، خدماتی، فرهنگی و صنعتی با صرف 106 میلیارد تومان اعتبار آماده شده است. 

قاسم پور ادامه داد:از مجموع این 69 پروژه عمرانی 9 پروژه با اعتبار 73 میلیارد تومان مربوط به بخش خصوصی است که به طور مستقیم برای 71 نفر اشتغالزایی خواهد داشت. 

وی گفت:افتتاح پروژه باغ موزه دفاع مقدس استان البرز در شهرستان کرج از دیگر پروژه های مهم حوزه فرهنگی به شمار می رود که در فجر 98 به بهره برداری خواهد رسید .

افتتاح چند مدرسه، مجموعه های ورزشی، اجرای طرح های هادی در روستاهای شهرستان کرج، راه اندازی مراکز بهداشت و سلامت خانواده، بهره برداری از نیروگاه خورشیدی در شرق کرج، اجرای طرح های آبخیزداری و کنترل سیلاب، بازسازی راه ها و روشنایی معابر مهم شهرستان کرج، راه اندازی گلخانه های آموزشی و تحقیقاتی از دیگر پروژه هایی است که فجر 98 برای خدمت رسانی تقدیم مردم شریف شهرستان کرج خواهد شد.

انتهای پیام/م  

قطعه یک آزاد راه تهران - شمال آماده بهره برداری شد

13
این مطلب مفید بود ؟03
وبگردی