ثبت نام کنکور 98

چند نفر تا الآن در کنکور سراسری 98 ثبت نام کردند ؟

تاریخ انتشار : 7 اسفند 1397کد مطلب : 45777زمان مطالعه : 2 دقیقه
مشاور عالی سازمان سنجش آمار ثبت نام در کنکور سراسری 98 را اعلام کرد.

آمارهای اولیه از ثبت نام داوطلبان کنکور سراسری 98

مهر: مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به آمار ثبت نام در کنکور 98 از آغاز فرصت مجدد ثبت نام و ویرایش اطلاعات از روز 19 اسفند 97 خبر داد. 

حسین توکلی اظهار داشت:ثبت نام کنکور سراسری سال 98 برای پذیرش دانشجو در رشته های با آزمون و دوره های روزانه، شبانه، نیمه حضوری، مجازی، پردیس های خودگردان دانشگاه ها، دانشگاه پیام نور، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی، ظرفیت مازاد دانشگاه ها و رشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی انجام شد. 

وی گفت:ثبت نام کنکور سراسری 98 از چهارشنبه 24 بهمن از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شد و داوطلبان با توجه به فرصت تمدید شده تا پایان وقت دوشنبه 6 اسفند فرصت داشتند در این آزمون ثبت نام کنند. 

توکلی یادآور شد:تا بر اساس آمار اولیه تعداد یک میلیون و 76 هزار و 657 نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند. آمار نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد. 

وی گفت:به منظور مساعدت با داوطلبانی که در مهلت تعیین شده از 24 بهمن تا 6 اسفند 97 موفق به دریافت سوابق تحصیلی نشده اند و یا به هر دلیل دیگر برای پذیرش در رشته های با آزمون و دوره های روزانه، شبانه، نیمه حضوری، مجازی، پردیس های خودگردان دانشگاه ها، دانشگاه پیام نور، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی، ظرفیت مازاد دانشگاه ها و رشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نام نکرده اند مهلت مجدد در نظر گرفته شده است. 

مشاور عالی سازمان سنجش گفت:تمامی داوطلبان می توانند در مهلت مجدد ثبت نام از روز یکشنبه 19 اسفند تا چهارشنبه 22 اسفند 97 با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق اطلاعیه سازمان سنجش که از امروز سه شنبه 7 اسفند منتشر شده است در آزمون سراسری سال 98 ثبت نام کنند. 

وی خاطرنشان کرد:متقاضیان، ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما که از طریق سایت سازمان سنجش قابل دسترسی است و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت نام به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام کنند. 

توکلی اظهار داشت:ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام کرده اند، می توانند در صورت تمایل در روزهای 19 تا 22 اسفند 97 نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند. 

آزمون سراسری سال 98 در روزهای پنجشنبه و جمعه 13و 14 تیرماه در حوزه های امتحانی مربوط برگزار می شود.

انتهای پیام/م

آمار اولیه ثبت نام در کنکور سراسری 98

2.313
این مطلب مفید بود ؟67
برچسب :
وبگردی