آموزش بافت کت

آموزش بافت کت کوتاه دخترانه

کد مطلب : 25001زمان مطالعه : 3 دقیقه
با انجام دقیق مراحل آموزش بافت کت کوتاه دخترانه یک کت بافتنی زیبا و فانتزی برای خود ببافید.

آموزش بافت کت کوتاه فانتزی شیک دخترانه

 خانم هایی که علاقه مند به هنر بافت لباس هستند تمایل دارند لباس هایی با سبک و طرح متفاوت ببافند . بافت کلاه و شالگردن تقریبا نیاز به مهارت خاصی ندارد اما برای تنوع باید با بافت لباس های ساده و شیک آغاز کرد.

وسایل مورد نیاز برای آموزش بافت کت دخترانه

3 کلاف 100 گرمی- قلاب شماره 5/3

آموزش روش بافت کت دخترانه

شروع کت با یک گل رز

طریقه بافت کامل کت

جهت بافتن گل رز کاموا را دولا ببافید. 8 دانه زنجیره بافته شود. دو سر زنجیره را با پایه کوتاه به همدیگر وصل کنید. 4 زنجیره بافته و داخل حلقه 4 پایه بلند و 4 زنجیره بافته و با پایه کوتاه داخل حلقه وصل کنید. این کار را 3 بار دیگر تکرار کنید که باید داخل حلقه 4 گلبرگ داشته باشید. کار را برگردانید، 4 زنجیره بافته و در پشت گلبرگ اول در انتها با پایه کوتاه وصل کنید. این کار را 3 بار دیگر تکرار کنید. کار را برگردانید. 5 زنجیره بافته و داخل حلقه پشت گلبرگ اول 8 پایه بلند دوبل ببافید. 5 زنجیره و روی پایه کوتاه رج قبل با پایه کوتاه وصل کنید. این کار را 3 بار دیگر تکرار کنید. کار را برگردانید. 6 زنجیره بافته و داخل حلقه پشت گلبرگ را با 8 پایه بلند سوبل به فاصله 2 زنجیره از هم ببافید. یعنی 4 پایه بلند سوبل بافته، 2 زنجیره و 4 پایه بلند سوبل دیگر در همان حلقه ببافید و با پایه کوتاه روی پایه کوتاه رج قبل وصل کنید. این کار را تا آخر ادامه دهید.

آموزش بافت کت

آموزش بافت کت رولباسی دخترانه با قلاب

در رج بعدی 8 دانه زنجیره بافته شود. در وسط گلبرگهای 8 دانه ای با پایه کوتاه وصل کنید. 8 دانه زنجیره بافته و در وسط گلبرگ 8 دانه ای دوباره 8 پایه بلند به فاصله دو زنجیره از هم ببافید. این کار را تا آخر تکرار کنید. در رج بعدی 8 دانه زنجیره بافته و در وسط حلقه اول با پایه کوتاه وصل کنید. 8 دانه زنجیره بافته در وسط حلقه دوم وصل کنید. 8 دانه زنجیره بافته و در وسط 8 پایه بلند دوباره 8 پایه بلند سوبل ببافید. این رج را تا آخر ادامه دهید. بافت به همین صورت ادامه پیدا می کند و هر بار یک حلقه به حلقه های بین 8 پایه بلندها اضافه خواهد شد و بافت به صورت مربع بافته می شود. بافت را به پهنای عرض شانه ببافید وقتی بافت به پهنای دلبخواه رسید بافت را دولا کرده و روی هم قرار دهید. 2 زنجیره های وسط 8 پایه بلندها را توسط یک پایه کوتاه به همدیگر وصل کنید. 8 دانه زنجیره بافت و بافت یک لا ادامه دهید و در تمام حلقه دوباره زنجیره ببافید تا برسید به 8 پایه بلندهای بعدی و دوباره در وسط دو زنجیره یک پایه کوتاه بافته و بافت را بهم وصل کنید. در ادامه بافت توسط پایه بلند ساده دور تا دور تا 5 سانتیمتر ببافید و بعد از آن دلبخواه روی پایه بلندها حاشیه بافی کنید و با مروارید کت خود را تزیین کنید.

آموزش بافت کت ، آموزش بافت کت کوتاه فانتزی دخترانه

3.419
این مطلب مفید بود ؟136
برگرفته از کوک /ن
برچسب : کت زنانه
وبگردی