ابرخودروی لبنانی
مدل نهایی و تولیدی دومین ابرخودروی شرکت لبنانی دبلیو موتورز، پس از دو سال رونمایی شد.

سوپراسپرت لبنانی فنیر از دبلیو موتورز، رونمایی شد

شرکت دبلیو موتورز (W Motors) که تولید کننده ی ابر خودروی لایکان است، از محصول جدید خود در شهر دبی رونمایی کرد. این خودرو نیز همانند نسل قبلی، از مشخصات فنی پیشرفته ای بهره می برد. برای اطلاع از جزئیات این ابر خودرو با ما همراه باشید.

شرکت خودروسازی لبنانی دبلیو موتورز از دومین ابرخودروی تولید محدود خود به نام فنیر رونمایی کرد. این شرکت که شهرت خود را مدیون نخستین محصول خود یعنی ابرخودروی لایکان هایپراسپرت است، در سال 2012 میلادی در بیروت تاسیس شده است.

لایکان هایپراسپرت تنها به تعداد 7 عدد تولید شد که یکی از این خودرو ها در فیلم سینمایی سریع و خشن 7 به نمایش درآمد.اکنون این شرکت پس از رونمایی از فنیر که دومین محصولش به شمار می آید در نمایشگاه خودروی دبی، اعلام کرده که نسخه نهایی این ابرخودرو به سرانجام رسانده است.

فنیر از پیشرانه 6 سیلندر خطی با ظرفیت 4 لیتر سود می برد که به دو توربوشارژ مجهز شده است که توانی معادل 900 اسب بخار و گشتاور 1200 نیوتن تر را داراست و توسط یک جعبه دنده 7 سرعته در کنار دیفرانسیل هوشمند لغزش محدود و بهر گیری دست و دلبازانه از فیبر کرین، تجربه شتاب صفرتاصد 2.7 ثانیه و بیشینه سرعت 400 کیلومتر بر ساعت را در اختیار راننده قرار می دهد. طبق برنامه قرار است تنها 25 دستگاه از این خودرو تولید شود و تاکنون قیمت نهایی آن اعلام نشده است.

تصاویر زیبا و پرشکوه از دومین ابر خودروی شرکت دبلیو موتورز

ابرخودروی لبنانی

ابرخودروی لبنانی

ابرخودروی لبنانی

ابر خودروی جدید

ابر خودروی لبنانی

رونمایی ابر خودرو فنیر

ابرخودروی لبنانی

سوپراسپرت لبنانی فنیر

ابرخودروی لبنانی

خودروی جدید دبلیو موتورز

دومین ابرخودروی لبنانی رونمایی شد + تصاویر

4.531
این مطلب مفید بود ؟283
برگرفته از میزان -/ ر
وبگردی