استخدام ارتش

دانشگاه های افسری ارتش هم رزم می پذیرد

تاریخ انتشار : 14 آذر 1398کد مطلب : 71686زمان مطالعه : 1 دقیقه
دانشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران هم رزم می پذیرد. جزئیات را در ادامه این خبر می خوانید.

استخدام در دانشگاه های افسری ارتش

ایلنا:داشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل کادر افسری نیروهای زمینی، قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)، هوایی، دریایی و سازمان های تابعه خود ار بین جوانان پسر مومن، متعهد، و علاقه مند به حرفه نظامی گری و رزمندگی که دارای روحیه انقلابی، ولایت مداری، سلحشوری، از جان گذشتگی، ایثارگری و بسیجی باشند، هم رزم می پذیرد. 

بنا بر اعلام هیئت مرکزی گزینش آجا علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران در رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی می توانند با مراجعه به وبگاه اطلاع رسانی هیئت مرکزی گزینش ارتش جمهوری اسلامی ایران به آدرس gozinsh.aja.ir و روزنامه های کثیرالانتشار با شرایط تحصیل در دانشگاه افسری امام علی (ع) نیروی زمینی، دانشگاه خاتم الانبیا(ص) پدافند هوایی، دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری نیروی هوایی، دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر نیروی دریایی و دانشگاه علوم و فنون فارابی آشنا شده و نسبت به شرکت در آزمون ورودی دانشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران اقدام کنند. 

ثبت نام از علاقه مندان شرکت در این آزمون از 2 آذر سال جاری از طریق وبگاه فوق الذکر آغاز شده و تا 15 دی 98 ادامه دارد. داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت آجا به نشانی www.aja.ir از مورخه 8 تا 10 بهمن 98 نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند. 

آزمون کتبی دانشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران جمعه 11 بهمن ماه 1398 ساعت 8 صبح برگزار می شود.

انتهای پیام/م

جزئیات استخدام جدید در دانشگاه های افسری ارتش

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برچسب :
وبگردی