استخدام

استخدام رایگان در 325 شهر کشور

کد مطلب : 78871زمان مطالعه : 1 دقیقه
پیدا کردن شغل مناسب برای جوانان از جمله دغدغه های بزرگ می باشد اما باید این دغدغه را چطور حل کرد؟

استخدام رایگان

یکی از دغدغه های جوانان پیدا کردن شغل ایده آل می باشد که معمولاً کاری زمانبر و پرهزینه است. در حال حاضر امکان استخدام رایگان کارجو در 325 شهر از 31 استان کشور در "سامانه ملی کار" فراهم شده است.

چنانچه شما هم جویای کار هستید می توانید از قسمت استخدام رایگان کارجو، به صورت کاملا "رایگان" در این سامانه ثبت نام کنید و از خدمات آن بهره مند شوید؛
"سامانه کاریابی الکترونیکی ملی کار" از سال 1398 با مجوز رسمی از "وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی"، "وزارت صنعت و معدن" و "وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی" با هدف دسترسی سریع، امن و رایگان کارجو و کارفرما شروع به فعالیت نمود. لیست مجوزات فوق برای بازدیدکنندگان گرامی قابل رویت می باشد:

در این سامانه افراد جویای کار، با ثبت نام و تکمیل رزومه خود می توانند به آگهی های شغلی درج شده در سامانه دسترسی داشته باشند و مستقیماً با کارفرما در ارتباط باشند. علاوه بر آن موارد شغلی مورد نظر به صورت روزانه از طریق پیامک به تلفن همراه کارجویان ارسال خواهد شد.

همچنین کارفرمایان نیز می توانند از قسمت "ثبت نام رایگان کارفرما"، اطلاعات خود را وارد کرده و به بانک اطلاعاتی کارجویان دسترسی داشته باشند. کارفرما می تواند برای استخدام نیروی کار مورد نظر، پیشنهادات شغلی خود را از طریق پیامک و تماس به کارجویان اعلام نماید.
دسترسی به شماره تماس کارجویان صرفاً برای کارفرماهایی که اصالت آن ها توسط ملی کار تایید شده باشد، امکان پذیر خواهد بود؛

استخدام رایگان در 325 شهر کشور

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی