استخدام نهضت سوادآموزی

آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی برگزار می شود

تاریخ انتشار : 19 تیر 1399کد مطلب : 42306زمان مطالعه : 1 دقیقه
آزمون استخدامی آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سواد آموزی فردا جمعه، بیستم تیرماه، ساعت 9 صبح و با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

ایسنا:طبق اعلام رئیس سازمان نهضت سواد آموزی، این آزمون براساس تفاهم نامه وزارت آموزش و پرورش با جهاد دانشگاهی و برابر مجوز صادره از سوی ستاد کرونا راس ساعت 9 صبح جمعه بیستم تیر ماه سال جاری در حوزه های امتحانی تعیین شده در مراکز استانها و تعدادی از شهرستانها بارعایت کلیه دستورالعملهای ابلاغی از سوی ستاد کرونا برگزار می شود.

قرار است مشمولان این آزمون پس از شرکت و قبولی در آزمون داخلی که توسط وزارت آموزش و پرورش برگزار می شود و با توجه به نیاز آموزش و پرورش، رشته تحصیلی، جنسیت و سنوات خدمت و ظرفیت استخدام اعلامی توسط سازمان اداری و استخدامی کشور حداقل دوره یک ساله آموزشی را در دانشگاه فرهنگیان طی کنند.

پذیرفته شدگان پس از قبولی در آزمون پایان دوره تا پایان برنامه ششم توسعه به استخدام در می آیند. 24200 نفر برای شرکت در این آزمون ثبت نام کرده اند که در صورت کسب نمره حدنصاب 50 درصد جهت شرکت در دوره یک ساله به دانشگاه فرهنگیان معرفی می شوند و آموزش های مهارتی را می گذرانند و سپس جذب آموزش و پرورش می شوند.

انتهای پیام/م

 

 

آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی برگزار می شود

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب :
وبگردی