فتح الله زاده

استعفای علی فتح الله زاده پذیرفته نشد!

تاریخ انتشار : 5 دی 1398کد مطلب : 39601زمان مطالعه : 2 دقیقه
باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که هیات مدیره این باشگاه با استعفای علی فتح الله زاده مخالفت کرده است.

استعفای علی فتح الله زاده

مهر: علی فتح الله زاده چهارشنبه شب با انتشار پستی در صفحه مجازی خود از هیأت مدیره باشگاه استقلال خداحافظی کرد، که همین موضوع باعث شد تا باشگاه استقلال با صدور بیانیه ای با این تصمیم فتح الله زاده مخالفت کند. 

در این بیانیه آمده است:«استقلال روزهای پرالتهاب و سرنوشت سازی را پشت سر می گذارد و در این روزهای سخت و طاقت فرسا، آستانه صبر و تحمل بسیار بالایی نیاز است متأسفانه عده ای محدود و معدود بی توجه به موانع و مشکلات گاه و بیگاه با بیان مطالبی، سبب رنجش خادمین استقلال شده که بدون هیچگونه چشمداشت و صرفاً در جهت حفظ اعتبار باشگاه بزرگ استقلال و شادی دل هواداران پرشمار و محترمش، با همه فشارها، مسئولانه شبانه روز در حال تلاشند تا این روزهای سخت که مشابه آن در طول حیات هفتاد واندی سال استقلال، کم نبوده، نیز به سلامت گذشته و مسیر صحیح در پیش راه همه قرار بگیرد. 

لذا ضمن دلجویی از برادر عزیز جناب آقای دکتر فتح الله زاده که الحق در مدت حضور عاشقانه و خالصانه از هیچ کوششی دریغ نفرموده اند و با علم به اینکه استقلال عزیز به حضور چنین افراد عاشق و مسئولیت پذیر نیازمند است با استعفای ایشان مخالفت می نماید.  

انتظار می رود در این لحظات همه و همه در کنار یکدیگر بوده و راهی که برای رسانیدن استقلال عزیز به قله افتخار آغاز کرده ایم کماکان ادامه دهیم.»

متن استعفای علی فتح الله زاده

«روزی که به استقلال آمدم این باشگاه نه مدیرعامل داشت و نه سرمربی! وقتی از من خواستند که بیایم می دانستم کار سختی است اما به خاطر همه هواداران بزرگ و با شرف استقلال برای خدمتگزاری آمدم و بی منت کار کردم هر چند که آن روزها هم تهمت می زدند که من به همه آنها خط داده ام! 

امروز من مدیرعامل نیستم اما تمام وظایف مدیرعاملی از من طلب می شد! این در حالیست که چند روز قبل از دریافت حکم هیأت مدیره، جناب استراماچونی از ایران رفته بود! 

متأسفانه اینبار از جانب هواداری که دوستش دارم و خواهم داشت متهم شدم به این که خودم را فروختم به میز و صندلی مدیریت!! وای بر من که اینچنین از رفتارم برداشت شد! این اصلاً برایم قابل تحمل نیست. 

بنابراین ضمن تشکر از همه هواداران عزیز و بزرگوار همچنین جناب وزیر محترم اعلام می کنم از این لحظه هیچ پست و سمتی در باشگاه ندارم و از این پس همچون گذشته یک هوادار در کنار شما خواهم بود.»

انتهای پیام/م

علت استعفای فتح الله زاده چه بود که پذیرفته نشد

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
وبگردی