استفاده زن چینی از فرزندش
زن 33 ساله ای که گروگانگیری ساختگی پسر بچه اش را به اداره پلیس خبر داده بود، در نهایت اداره پلیس از نقشه این زن مطلع شد.

زنی که برای تست عشق همسرش دست به اقدام عجیبی با فرزندش زد

کم نیستند زنانی که به دلایلی نسبت به میزان عشق همسرشان به آنها و خانواده مشکوک هستند و گاها برای اثبات و یا اطمینان از شک شان دست به کارهای عجیب و غریب می زنند که نمونه ی آنها را بارها پیش از این در بخش سرگرمی نمناک با موضوعات گوناگون از سرتاسر جهان خوانده اید ، مورد امروز کمی متفاوت تر است و این بار زن چینی تصمیم گرفت با استفاده از فرزندش این عشق را سنجش کند.

گروگانگیری ساختگی پسربچه ای توسط مادرش برای تست عشق پدر خانواده!

زنی 33 ساله گزارش گم شدن پسرش را به پلیس شهر "یوگینگ" چین داده بود ؛ گزارشی که جزئیات آن گمان ها را به سمت گروگانگیری می برد . این زن با مراجعه به اداره پلیس و دادن نشانی های فرزندش ادعا کرده بود که آخرین بار پسرش نزدیک مدرسه و بعد از تعطیل شدن کلاس درس دیده شده است اما بعد از آن هیچ خبری از او ندارند ؛ صحبت های مادر نگران تیم مسئول پرونده های گروگانگیری را وارد عمل کرد تا هرچه سریعتر نوجوان مفقود شده را بیابند. خبر گم شدن این پسر بچه به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و میلیون ها نفر آن را دیده و پاسخ دادند تا اگر موفق به یافتن کودک گم شده شدند بتوانند برنده ی جایزه 500.000 یوانی باشند که تعیین شده بود.

گروگانگیری پسر بچه توسط مادر

ماجرای گروگانگیری ساختگی پسربچه توسط مادرش 

اعضای خانواده و فامیل نگران بودند چرا که 5 روز از گم شدن پسربچه 11 ساله این خانواده می گذشت و هنوز اثری از او پیدا نشده بود تا اینکه دوربین های مداربسته راز این ماجرا را فاش کردند ؛ نیروهای پلیس بعد از 5 روز جستجو در یکی از دوربین های مداربسته پارکینیگی نزدیک محلی که احتمال می رفت کودک گروگان گرفته شده است تصویری از پسر گم شده و مادرش را دید ؛ صحنه ای که مادر فرزندش را سوار خودرویی به مقصدی متفاوت با خانه کرده و خود به سمت اداره پلیس رفته تا گم شدن پسرش را گزارش دهد.

خانم "چن" در ابتدا این یافته های پلیس را قبول نداشت تا اینکه ویدئوی ضبط شده را مشاهده کرد و مجبور شد اعتراف کند.

گروگانگیری پسربچه توسط مادر

ماجرا از این قرار بود که او به عشق و علاقه ی همسرش نسبت به خود و فرزندانش شک کرده بود برای همین با کمک یکی از اقوامش در روستایی نزدیک محل زندگی شان برنامه این گروگانگیری را طراحی کرد و مدت 5 روز همسرش و اعضای خانواده را دچار نگرانی کرده بود علاوه بر این به دلیل دادن اطلاعات غلط به پلیس حالا باید جریمه میشد.

این خبر بعد از فاش شدن جزئیات باز هم جز اخبار پربازدید کشور چین قرار گرفت و طبق انتظار نظرات همراه با خشم و ناراحتی دریافت کرد چرا که اقدام این زن به هیچ عنوان راه درستی برای سنجش عشق همسرش نسبت به او و فرزندانش نبود.

طبق گزارشات مسئله ی گروگانگیری در کشور چین در سالهای اخیر یکی از مشکلات جدی است به طوریکه براساس آمار منتشر شده سالانه 70.000 نفر به روش های مختلف گروگان گرفته شده و بعد خود آنها یا متاسفانه اعضای بدنشان توسط قاچاقچیان انسان فروخته می شوند و امار بسیار کمی از این افراد بعد از گروگانگیری پیدا شده و نجات می یابند.

 

گروگانگیری ساختگی پسربچه ای توسط مادرش برای تست عشق همسرش

2.431
این مطلب مفید بود ؟1516
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی