اکبر عبدی
شب گذشته مراسم افتتاحیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر با حضور چهره هایی چون اکبر عبدی ، هومن سیدی ، نوید محمدزاده و بزرگان سینمای ایران برگزار شد.

مراسم افتتاحیه جشنواره فجر چگونه برگزار شد

مراسم افتتاحیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر شب گذشته 12 بهمن ماه 1396 با اجرای احسان کرمی ساعت 19 آغاز شد . این مراسم از شبکه نمایش در حال پخش بود تا مردم هنردوست ایران نیز که نتوانسته اند در این مراسم حضور داشته باشند، بتوانند این مراسم را ببینند.

مراسم افتتاحیه جشنواره فجر با گرامیداشت سه هنرمند بزرگ سینمای ایران محمد علی نجفی، اکبر عبدی و منوچهر اسماعیلی همراه بود.

بوسه اکبر عبدی بر دستان همسرش در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 36

پخش کلیپی از صحبت های اکبر عبدی و همسرش و حضور این هنرمند برجسته کشورمان روی صحنه حال و هوایی دیگر به مراسم افتتاحیه داد. بوسه اکبر عبدی بر دستان همسرش در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر ٣٦ و تقدیر از زحمات همسرش در طول سالهای زندگی مشترک یکی دیگر از جذابیت های این مراسم بود.

اکبر عبدی

اکبر عبدی در افتتاحیه جشنواره فجر 96

بخشی از مراسم با سخنرانی ابراهیم داروغه زاده دبیر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر گذشت و از مسعود ده نمکی برای حضور روی صحنه دعوت شد.

اکبر عبدی

اکبر عبدی و همسرش در افتتاحیه جشنواره فجر 96

اکبر عبدی ضمن تقدیر از کارگردان های بزرگ کشور از بیشترین ایفای نقش در کنار مسعود ده نمکی یاد کرد و کلیپ نقش های متفاوت اکبر عبدی خنده و شادی را روی لب های حاضرین نشاند.

آذر معماریان

خانواده زنده یاد علی معلم در افتتاحیه جشنواره فجر 96

در ادامه این مراسم کلیپی از درگذشتگان سینما پخش شد و احسان کرمی مجری مراسم افتتاحیه جشنواره فجر به سارا خوئینی ها و همسر شهاب حسینی برای درگذشت برادر و پدرش تسلیت گفت و یادی از حادثه تلخ کشتی سانچی کرد و از خانواده زنده یاد علی معلم با اهدای لوح یادبود، تقدیر کردند.

برگزیدگان بخش مسابقه تبلیغات فجر 36 در مراسم افتتاحیه

در بخش نامواره از بین نامزدهای این بخش (مسعود رفیع زاده برای فیلم «خفگی»، امیرشیبان خاقانی برای فیلم «رگ خواب») دیپلم افتخار طراحی نامواره یا لوگو تقدیم شد به محمد روح الامین برای فیلم های «رگ خواب» و «خفگی»

نامزدهای بهترین عکس، جواد جلالی برای فیلم «پریناز»، سید عبدالحسن نواب موسوی برای فیلم «تیک آف»، علی نیک رفتار برای عکس فیلم «زادبوم»، امید صالحی برای فیلم «مالاریا» معرفی شدند و سیمرغ بلورین بهترین عکس به جواد جلالی برای فیلم «پریناز» تقدیم شد.

نامزدهای بهترین پوستر احسان رضازاده برای فیلم «آوانتاژ»، محمد روح اللمینی برای فیلم «رگ خواب»، حامد مسعودی فر برای فیلم «ماهی»، احسان برابادی برای فیلم «نگار»، بابک یادگاریان برای فیلم «هجوم» معرفی شدند و هیات داوران سیمرغ بلورین برای طراحی بهترین پوستر به بابک یادگاریان برای فیلم «هجوم» اهدا کردند.

سیمرغ بلورین بهترین آنونس هم به مسعود رفیع زاده برای فیلم «خفگی» تقدیم شد.

جشنواره فجر

 افتتاحیه جشنواره فجر 96

سعید راد، سیامک اطلسی، بهرام رادان، مصطفی کیایی، هومن سیدی، نوید محمدزاده، لیندا کیانی ، شبنم مقدمی ، مهدی پاکدل، رسول صدرعاملی، سیف الله صمدیان، پژمان بازغی، کامبیز دیرباز و ... از هنرمندان حاضر در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر بودند.

تصاویری از مراسم افتتاحیه جشنواره فجر

هومن سیدی و نوید محمدزاده

هومن سیدی و نوید محمدزاده در افتتاحیه جشنواره فجر 96

مهدی پاکدل

مهدی پاکدل در افتتاحیه جشنواره فجر 96

بهرام رادان

لیندا کیانی و شبنم مقدمی در افتتاحیه جشنواره فجر 96

بهرام رادان

بهرام رادان در افتتاحیه جشنواره فجر 96

شبنم مقدمی

شبنم مقدمی و لیندا کیانی در افتتاحیه جشنواره فجر 96

 جشنواره فجر

 افتتاحیه جشنواره فجر 96

اکبر عبدی

اکبر عبدی در افتتاحیه جشنواره فجر 96

 

از حاشیه تا متن افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 96 + تصاویر

516
این مطلب مفید بود ؟160
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی