فرامرز قریبیان
فیلم سینمایی بهشت گمشده با بازی افسانه پاکرو ،فرامرز قریبیان و افشین هاشمی از فردا در سینماهای کشور اکران میشود.

آغاز اکران بهشت گمشده در سینماهای کشور

فیلم سینمایی بهشت گمشده به کارگردانی حمید سلیمیان با بازی ستاره های سرشناس سینما و تلویزیون از فردا 8 اسفندماه اکران خود را آغاز میکند.

این فیلم سینمایی به تهیه کنندگی محمدصادق آذین با بازی افسانه پاکرو ، فرامرز قریبیان و ... با شعاری ویژه اکران خود را در سینماهای کشور آغاز میکند . صفحه رسمی فیلم سینمایی بهشت گمشده با انتشار تیزری از زمان دقیق اکران این فیلم خبر داد.

آغاز اکران فیلم بهشت گمشده از فردا 8 اسفند

در آستانه اکران عمومی فیلم بهشت گمشده از تیزر رسمی این فیلم سینمایی رونمایی شد .

افشین هاشمی و افسانه پاکرو

افشین هاشمی و افسانه پاکرو در فیلم بهشت گمشده

در صفحه رسمی فیلم بهشت گمشده آمده است :در آستانه اکران عمومی، تیزر رسمی فیلم سینمایی بهشت گمشده به کارگردانی حمید سلیمیان و تهیه کنندگی محمدصادق آذین رونمایی شد. ‎اکران این فیلم از چهارشنبه 8 اسفندماه با شعار "هنوز بهانه ای برای زندگی هست" به سرگروهی پردیس سینمایی باغ کتاب در سینماهای سراسر کشور آغاز خواهد شد.

فرامرز قریبیان

بازی متفاوت فرامرز قریبیان در بهشت گمشده

‎در خلاصه داستان فیلم بهشت گمشده آمده است:عیسی برای یافتن راه نجات آیدا، سفری را در قصه ای پرماجرا آغاز می کند...

افشین هاشمی

بازی متفاوت افشین هاشمی در بهشت گمشده

بازیگران فیلم بهشت گمشده عبارتند از : ‎فرامرز قریبیان، افشین هاشمی، افسانه پاکرو، متین ستوده، محمدهادی قمیشی، رویا شریف، با حضور نیره فراهانی و کاوه خداشناس، معرفی محمدحسین خرسندی فرد و چهره های خردسال محمدمهدی احدی، شکیبا فرمانی، یاشار سلیمانی و ریحانه شهرامی فر بازیگران این فیلم را تشکیل می دهند.

بازیگران فیلم بهشت گمشده

بازیگران کودک فیلم سینمایی بهشت گمشده

حمید سلیمیان کارگردان این فیلم درباره بهشت گمشده نوشت :موهام سیاه بود که این فیلمو شروع کردم و امروز نصفش سفید شده... هست سال گذشته و علی و آنژل تویِ فیلم بزرگ شدن و من همچنان مثل دیوانه ها در رویاهای خودم پرسه می زنم... این پوستر قشنگو آقای روح الامین برای فیلم طراحی کرده که پر از عشق و حالِ خوبه... این روزا ما آدما خیلی باهم نامهربون شدیم و انگار حال همه بده... من فقط سعی کردم هر کی که "بهشت گمشده" رو می بینه حالش یه کمی بهتر بشه به امید روزی که حال هممون خوب باشه و به قول مادربزرگم با یه بوجه مهربونی کنار هم زندگی کنیم....

بازیگر بهشت گمشده

بازیگر کودک فیلم بهشت گمشده

زمان دقیق اکران فیلم بهشت گمشده مشخص شد+ یازیگران و عکس

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : صفحه فیلم بهشت گمشده / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی