بازسازی ساختمان
با توجه به هزینه های بالای تغییر مسکن بازسازی ساختمان باعث شده است که تمام اقشار جامعه بتوانند به محیط ایده آل خود برسند و دچار هزینه های گزاف نشوند.

نظارت و اجرا دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان

هر ساختمان و هر خانه از عناصر مختلف معماری مانند سقف ، دیوارها ، کفسازی  ، اجرای کابینتها و دکورهای چوبی و ... تشکیل شده است و تمام این عناصر تنها در صورتی زیبایی و دوام بالایی خواهند داشت که به شکلی درست و حرفه ای اجرا و ساخته شوند ، گروه معماری هیرادانا در امر اجرا بازسازی و دکوراسیون داخلی در هر پروژه ای به دنبال استفاده حداکثری از بودجه و هزینه ها و بالاترین کیفیت و طول عمر است و زیبایی محیط و دکوراسیون داخلی را با حداکثر تطابق با طرح های دو بعدی و سه بعدی از قبل آماده شده است.

بازسازی ساختمان

بازسازی حرفه ای و تخصصی ساختمان

شرکت بازسازی ساختمان به شکلی حرفه ای و کاملا تخصصی در امر اجرا و دانش بالا در جزییات و مصالح ، نیروی کار ، کیفیت عالی ، میزان بودجه و ... به برنامه ریزی دقیق و زمان بندی کاملی میرسد و تمام پروسه اجرا کاملا مطابق برنامه و زمان بندی پیش میرود.

یکی از موارد مهم در امر اجرا  و بازسازی و تعمیرات ساختمان بحث هماهنگی پلان های سازه ای ، تاسیساتی و معماری است ، گروه معماری هیرادانا متشکل از تیم هایی مجرب در هر زمینه تخصصی این تضمین را به شما میدهد که در این مسئله به شکلی کاملا حرفه ای و هماهنگ شده عمل کرده و خروجی کار کاملا با استاندارهای لازم مطابقت دارد. 

بازسازی حرفه ای ساختمان

نظارت و مدیریت دقیق بر اجرای بازسازی و دکوراسیون داخلی از فاکتورهای بسیار مهم است که باعث تضمین رعایت استاندارها و دوام و زیبایی دکوراسیون داخلی میشود . لذا استفاده از یک مهندس ناظر که بر فرایند و روند اجرای دکوراسیون داخلی نظارت و مدیریت دقیقی داشته باشد تضمین کننده زیبایی و رعایت کلیه اصول معماری و دوام بالای محصولاتی میباشد از همین رو گروه معماری هیرادانا از مهندسین مجرب و با دانش اجرایی بالا در بحث نظارت امور اجرایی بهره میگیرد. تا بهترین و با کیفیت ترین خروجی و بازسازی ساختمان را به شما تقدیم کند.

بازسازی ساختمان

با توجه به هزینه های بالای ساخت و ساز و تغییر مسکن در کشور امروزه بازسازی و تعمیرات ساختمان امری است که قابل چشم پوشی نیست و میتواند به تمام اقشار جامعه کمک بسزایی کند . گروه معماری هیرادانا با تجربه بالا در امور بازسازی و دکوراسیون داخلی در ابعاد و متراژ های مختلف و با بودجه و هزینه های متغییر میتواند شما را در بازسازی و نوسازی ساختمان یاری کند و هدف ما ایجاد طرحی کاملا متناسب با بودجه شما و البته با حداکثر کیفیت و زیبایی و دوام بالا است.

گروه معماری هیرادانا

در امر نوسازی ساختمان این مرحله قبل از دکوراسیون داخلی انجام میپذیرد و شامل مواردی همچون تخریب بخشهای تغییر یافته ، تغییرات پلان ، سقف و کناف است . در عمل نوسازی ساختمان تمام مواردی که مربوط به فضای داخلی و یا به اصطلاح نمای داخلی گفته میشود تعمیر و نوسازی میشود . در اصل شما با بازسازی منزلتان میتوانید خانه و یا محل کارتان را با توجه به سلیقه و نیازهای خود تغییر دهید . گروه معماری هیرادانا با رعایت تمام مسائل مادی و حقوقی و حفظ منابع مالیتان شما را در نوسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون داخلی یاری کند.

معماری داخلی ساختمان

بازسازی ساختمان به روش های مختلفی انجام میشود که به طور کلی با  4 شاخه اصلی معرفی میشوند :

بازسازی حفاظتی :

در این روش کل ساختمان مورد مرمت و بازسازی کلی قرار میگیرد که در این روش نیازمند اطلاعات بالا از ساختمان و آنالیز دقیق و همچنین شناخت دقیق مصالح و جزییات ساختمانی است.

بازسازی آناستیلوز :

در این روش که مربوط به ساختمان های قدیمی و فرسوده است باید دقت فراوان و دانش بالایی داشت و نباید کمترین تغییری در بافت و معماری بنا ایجاد شود. 

بازسازی به روش پاکسازی :

در این روش قسمت ها و بخش هایی که از بنا که در حال تخریب است و بر دیگر بخش ها تاثییرات منفی دارد حذف میکنیم و جزییات و تزیینات که از بین رفته را پاکسازی میکنیم.

بازسازی تکمیلی :

در این روش بازسازی قسمت هایی از ساختمان را که تخریب و یا در حال نابودی است را بازسازی و نوسازی میکنیم.

تعمیرات و بازسازی ساختمان

بازسازی و طراحی داخلی ساختمان حرفه ای و تخصصی

53
این مطلب مفید بود ؟30
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی