بازیگران مشهور ایرانی

بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی 7 + تصاویر

تاریخ انتشار : 28 مهر 1393کد مطلب : 9027زمان مطالعه : 2 دقیقه
جدیدترین عکس های بازیگران مشهور ایرانی در فیسبوک، توئیتر، اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی را در سری هفتم از مجموعه بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی سایت نمناک مشاهده می کنید.

سری هفتم از تصاویر بازیگران مشهور ایرانی در صفحات اجتماعی شان نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... را در ادامه میبینید.

در ویژه برنامه تحویل نوروز همین امسال بود که فرزاد حسنی از نرگس محمدی که مهمان برنامه بود خیلی رک و شوکه کننده پرسید:خانم محمدی راستی چقدر چاق شده ای؟! که خانم محمدی با طمانینه و خیلی شیک جواب داد:بخاطر نقش ستایش، مجبور بودم!
کاملاً مشخص است نرگس خانم هنوز هم مجبور است و خود را برای ستایش 3 روی فرم نگه داشته است تا به مشکل زیادی نخورد!

نرگس محمدی


ماه چهره خلیلی خیلی به طبیعت و گل و بلبل علاقه دارد. در اکثر عکس هایش هم در کنار طبیعت و محو طبیعت است. کلا با سلفی و اینجور چیز ها هم حال نمی کند.

ماه چهره خلیلی


سلفی محمدرضا فروتن با پیست پیاده روی باشگاه انقلاب!

 محمدرضا فروتن


چهره های ما وقتی بهانه ای برای گذاشتن عکس جدیدشان ندارند، به سلام و احوالپرسی و وقت بخیر روی می آورند. رضا گلزار هم به جرگه "صبح بخیر گویان" پیوست! بازخورش هم 7384 کامنت "صبح شما هم بخیر" بوده است. البته تا لحظه درج این مطلب!

رضا گلزار


خانم کتایون ریاحی در ژست و لباس یک خانم هندی. خالتان کو پس کتایون خانم؟!

کتایون ریاحی


سلفی مهدی ماهانی و سحر قریشی در حاشیه یک مراسم.

 مهدی ماهانی و سحر قریشی


آکادمی استعداد های ایرانی به داوری سعید عرب، نفیسه روشن و سیدجواد یحیوی! این دوستانمان قرار است استعداد های ایرانی را کشف کنند به لطف خدا! اصلا هم فکر نکنید که تاثیر گرفته از برنامه های معادل و غیرمجاز ماهواره ای است.

نفیسه روشن و جواد یحیوی در آکادمی استعداد های ایرانی


زمانی که یک ستاره ای در عرصه هنر یا ورزش ظهور می کند، سریع یک صفحه در اینستاگرام یا فیس بوک باز می کند و بقیه هنرمندان قدیمی تر به او در جذب لایک و فالوئر کمک می کنند، همان کاری که مریلا زارعی برای سامان صفاری بازیگر جوان فیلم شیار 143 کرده است.

مریلا زارعی


این هم جمله حکیمانه این هفته بهنوش خانم. خدا می داند دلش چقدر پُر است!

 

بهنوش بختیاری


شبنم قلی خانی به دربندی درکه ای جایی رفته و کنار این آلوچه و لواشک ها عکس یادگاری انداخته است. آن دوست عزیز هم آن پشت دارد تفریح سالم می کند. جای ارسلان قاسمی خالی!

شبنم قلی خانی در دربند


اعلا حضرت سلطان عبدالرضا خان اکبری در کنار ولایت عهد حضرت پندار السلطنه!

عبدارضا اکبری و پسرش پندار


از عکس ها مشخص است تمرینات این هفته همسر روناک یونسی روی پشت بازو بوده است. روناک خانم گویا در محله شان تخلیه چاه اتفاق افتاده است!

روناک یونسی و همسرش


دانیال حکیمی در کنار دخترش دایانا و پسرش دانا. پسر دانیال حکیمی در سریال خواب و بیدار مهدی فخیم زاده، نقش فرزندِ همین اقای حکیمی را در فیلم بازی کرده بود. اگر یادتان بیاید!

دانیال حکیمی و پسر و دخترش

بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی 7 + تصاویر

4.1314
این مطلب مفید بود ؟25955
برگرفته از برترینها -/ ک
وبگردی