باشگاه استقلال

عذرخواهی و تشکر باشگاه استقلال از هوادارانش

تاریخ انتشار : 6 شهریور 1397کد مطلب : 71142زمان مطالعه : 1 دقیقه
باشگاه استقلال تهران بابت نتیجه مقابل السد قطر از هوادارانش عذرخواهی و بابت حضور هواداران در ورزشگاه آزادی تشکر کرد.

تشکر و عذرخواهی باشگاه استقلال 

مهر: باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه ای از هواداران خود که در دیدار این تیم مقابل السد در ورزشگاه آزادی حضور داشتند تشکر و بابت شکست در این دیدار از آنها عذرخواهی کرد. در این اطلاعیه آمده است؛

استقلال روز دوشنبه با حضور نزدیک به 80 هزار هوادار در ورزشگاه آزادی میزبان تیم فوتبال السد قطر بود و هواداران استقلال با حضور پر رنگ خود یکی از بهترین میزبانی های فصل لیگ قهرمانان آسیا را رقم زدند.

هواداران استقلال اما روز فوق العاده ای را در ورزشگاه رقم زدند. سفر از کیلومترها دورتر، سپری کردن یک شب پشت درهای ورزشگاه، تهیه بلیت و رقم زدن یک روز آرام در ورزشگاه و تمامی جذابیت بازی که از سوی بازیکنان و کادرفنی تیم قطری نیز به آن اشاره شد برگ برنده ای برای همه هوادارانی است که روز دوشنبه خود را برای حمایت از استقلال به ورزشگاه آزادی رساندند.

تشکر باشگاه استقلال

 بازی روز گذشته استقلال و السد قطر در ورزشگاه آزادی

ضمن عذرخواهی بابت نتیجه مسابقه که مطابق میل هواداران بزرگ و فهیم استقلال نبود، از هوادارانی که خود را برای حمایت از استقلال به ورزشگاه آزادی رساندند و روز فوق العاده ای را رقم زدند، قدردانی و تشکر می کند.

تیم فوتبال استقلال در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شب گذشته در ورزشگاه آزادی به مصاف السد قطر رفت که در این بازی با نتیجه 3 بر یک شکست خورد.

انتهای پیام/ح.ب

عذرخواهی و تشکر باشگاه استقلال از هوادارانش

53
این مطلب مفید بود ؟30
وبگردی