دکتر کلانتر هرمزی و مهران مدیری

ماجراهای پزشک جراح پلاستیک در برنامه دورهمی

تاریخ انتشار : 22 اسفند 1398کد مطلب : 6248زمان مطالعه : 3 دقیقه
برنامه دورهمی شب گذشته با حضور گرشا رضایی خواننده کشورمان و دکتر کلانتر هرمزی روی آنتن رفت.

در برنامه شب گذشته دورهمی چه گذشت

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 21 اسفند ماه 98 روی آنتن شبکه نسیم رفت و مهران مدیری در این برنامه میزبان گرشا رضایی خواننده جوان کشورمان و دکتر کلانتر هرمزی فوق تخصص جراحی پلاستیک بود.

این برنامه که در دوران انتشار ویروس کرونا و قرنطینه خانگی مردم روی آنتن میرود شب گذشته با موضوع کرونا و وضعیت پرستاران آغاز شد و مهران مدیری به شکل استندآپ به این موضوعات اشاره کرد.

گرشا رضایی خواننده جوان موسیقی پاپ شب گذشته در بخش های ابتدایی برنامه مهمان دورهمی شد و آهنگ های پرطرفداری را در این برنامه اجرا کرد.

برنامه دورهمی

صحبت های دکتر عبدالجلیل کلانتر هرمزی در دورهمی

دکتر عبدالجلیل کلانتر هرمزی فوق تخصص جراحی پلاستیک شب گذشته روی صندلی دورهمی نشست و به گفتگو با مهران مدیری پرداخت.

مهران مدیری از کارهای نیک پروفسور کلانتر هرمزی گفت و از او خواست درباره گذشته اش صحبت کند که گفت:من متولد مهر 1337 در شهر رامهرمز هستم و تا کلاس دهم دبیرستان در همان شهر بودم و بعد از آن به اهواز آمدم و در رشته پزشکی قبول شدم و تمام دوران پزشکی ام را در دوران جنگ بودم و به اقتضای آن زمان تخصصم را در رشته جراحی پلاستیک گرفتم و بعد از حدود 32 سال تا مرحله فوق فوق تخصص رفتم و بعد از گرفتن بیشتر تخصص هایم از انگلستان و فرانسه و بازگشت به ایران راهی خوزستان شدم و در نهایت سال 75 به تهران و دانشگاه شهید بهشتی برگشتم.

دکتر کلانتر هرمزی

این پروفسور کشورمان تعریف هایی از زیبایی ارائه داد و زیبایی را در بینش و نگرش افراد تعریف کرد و زیبایی سیرت را مهم جلوه داد و مهران مدیری از انجام جراحی های زیبایی به صورت رایگان در شهرهای مختلف کشور توسط این فوق تخصص جراحی زیبایی گفت.

تیم نیکوکاری دکتر کلانتر هرمزی

دکتر کلانتر هرمزی درباره رفتن به مناطق محروم کشور و انجام جراحی های زیبایی گفت:ما با 7 نفر سال 87 شروع کردیم و به رامهرمز رفتیم و آگهی دادیم و شروع کردیم به انجام جراحی و ویزیت و الان ما یک خانواده 500 نفره هستیم و 50 نفر از اعضای تیم ما فوق تخصص جراحی زیبایی هستند و با تمام سختی ها با دل و جان حاضرند کار کنند و ما بزرگترین گروه جراحی زیبایی دنیا را به صورت نیکوکارانه داریم.

این پروفسور کشورمان درباره نیکوکاری های مردم برای کمک به هموطنانشان و کمک به این گروه نیکوکاری صحبت کرد.

ماجرای ازدواج دکتر هرمزی

دکتر هرمزی درباره ازدواجش گفت:مادرم همیشه دوست داشت من اهواز بمانم و از اهواز ماندن دو چیز نصیبم شد یکی سربازی و دیگری همسرم، چون من آنقدر تحصیل کردم که دیگر از سربازی معاف شدم و روز اول که وارد دانشگاه پزشکی شدم پدر همسرم رئیس دانشگاه علوم پزشکی بود و بعد از تعطیلی دانشگاه ها در انقلاب فرهنگی من با این رئیس دانشگاه در بیمارستان ماندم و به هم نزدیک شدیم و در رفت و آمدها با دختر ایشان که در دانشگاه پزشکی قبول شده بودند آشنا شدیم.

من اواخر دوران جنگ بود که تصمیم گرفتم به خواستگاری بروم و در اتاق عمل به استادم گفتم که یک عرضی دارم و از ساعت 8 تا 5 بعدازظهر منتظر ایشان پشت در ماندم و استادم بعد از بیرون آمدن از بیمارستان در ماشین که نشستیم فورا خواستگاری کردم.

در بخش پایانی برنامه باز هم گرشا رضایی آهنگی را اجرا کرد.

برنامه دورهمی با گرشا رضایی و دکتر کلانتر هرمزی

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی