برنامه ماه عسل

کشاورز کاشف داروی سرطان در برنامه ماه عسل + تصاویر

تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1397کد مطلب : 68225تعداد نظرات : 3 نظر
احسان علیخانی در سومین برنامه ماه عسل روز گذشته 29 اردیبهشت 96 میزبان کشاورزی بود که مدعی کشف دارویی برای درمان بیماری سرطان بود.

کاشف داروی سرطان مهمان برنامه ماه عسل شد

برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی در سومین روز اجرای خود روز گذشته 29 اردیبهشت 1397 ساعت 19 روی آنتن شبکه سه سیما رفت. احسان علیخانی که در دومین برنامه خود میزبان مادران نمونه کشور بود و مراسم تجلیلی از آنها در برنامه اجرا کرد ، روز گذشته میزبان کشاورزی بود که مدعی کشف دارویی برای درمان بیماری سرطان بود.

ادعای کشف داروی سرطان در برنامه ماه عسل

مهمان احسان علیخانی در سومین برنامه ماه عسل آقای تک دهقان مردی 67 ساله ، کشاورز و از اهالی روستای صالحیه اطراف کرج و قزوین بود که مدعی کشف دارویی برای درمان بیماری سرطان است. مهمان برنامه ماه عسل از علاقه زیادی که به کشاورزی داشت صحبت کرد و از زندگی خوبی که در روستا دارد گفت و از دعوتنامه هایی که از آمریکا و کشورهای دیگر داشت صحبت هایی به میان آورد .

برنامه ماه عسل

آقای تک دهقان ، فردی که مدعی کشف داروی سرطان است

احسان علیخانی از مهمان برنامه درباره آرزوهایی که دارد پرسید که گفت :من به همه آرزوهایی که داشته ام رسیدم و الان دیگر آرزویی ندارم . در زندگی شخصی به همه آنچه که میخواستم رسیدم و برای بشریت هم دو کار بسیار بزرگ انجام داده ام و به آرزوی دل کندن از این دنیای فانی هم رسیده ام و ارتباط قوی و قلبی با خدا دارم.

آقای تک دهقان درباره کارهایی که برای روستای محل زندگی اش انجام داده بود صحبت کرد و از رشته تحصیلی اش در دبیرستان که از انسانی به تجربی تغییر داده بود صحبت هایی به میان آورد و از درس خواندن در رشته شیمی و داروسازی گفت و ادامه داد :من 12 تا ثبت اختراع در ایران دارم و یک اختراع نیز در آلمان به ثبت رسانده ام اما هیچکدامشان به تولید نرسیده است و دلیل عقب ماندگی ما فاصله بین دانش و صنعت است.

کاشف داروی سرطان

مدعی کشف داروی سرطان در برنامه ماه عسل

در ادامه برنامه کلیپی از کارهای روستایی آقای تک دهقان و زندگی شخصی او پخش شد که در حال انجام کارهای مربوط به اخترعاتش بود. در ادامه همسر و دختران آقای تک دهقان به برنامه اضافه شدند و همسر آقای تک دهقان از زندگی با همسرش گفت .

کشف دارویی برای درمان سرطان توسط مهمان برنامه ماه عسل

آقای تک دهقان در ادامه صحبت هایش به اختراع داروی سرطان اشاره کرد و ادامه داد :من یک داروی گیاهی کشف کرده ام و فرمول آن را به هیچکس نمیدهم و این دارویی برای درمان سرطان است. من پنج شش سال روی این دارو کار کرده ام و کشف این دارو ادعا نیست و من مطمئنم که این دارو میتواند سرطان را درمان کند. من به تعداد معدودی از افراد داروهای گیاهی دادم اما اصل دارو را تابحال به کسی نداده ام.

 برنامه ماه عسل

روستازاده مدعی کشف داروی سرطان در برنامه ماه عسل

در بخش بعدی برنامه دکتر مطلق متخصص سرطان و دکتر زرگران عضو هیات علمی گروه دارو های سنتی دانشگاه علوم پزشکی تهران و متخصص طب سنتی به جمع مهمانان برنامه اضافه شدند و بعد از پخش کلیپی از فعالیت های آقای تک دهقان درباره ثبت داروی این مخترع کشورمان صحبت کردند.

بحث بین آقای تک دهقان و متخصصین حاضر در برنامه در خصوص ثبت رسمی دارو شکل گرفت و این بحث با بلاتکلیفی کاشف داروی سرطان همراه بود و حتی احسان علیخانی نیز از این متخصصین خواست تکلیف کشف آقای دهقان را روشن کنند اما در پایان آقای تک دهقان که از شرایط ثبت دارویش در کشور ناراضی بود اعلام کرد که برای تایید و ثبت دارویی که اختراع کرده ام در خارج از کشور اقدام کرده ام. 

کشاورز کاشف داروی سرطان در برنامه ماه عسل + تصاویر

4.431
این مطلب مفید بود ؟274
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
3 نظر به ثبت رسیده است
مانی1397-02-31
اگه می دونست سرطان ینی چی نمی گفت با داروی گیاهی درمان می شه
1149
ناصر 1397-06-14
میدونه خوبم میدونه عزیز
133
افسانه1397-03-01
خیلی هم خوبه طبق فرمایشات حضرت علی بدترین بیماریها با ساده ترین روش درمان میشود پس سرطان هم میتواند خیلی راحت درمان شود دم این اقای کشاورز گرم
473
وبگردی