پایتخت 5

پایتخت 5 با برگ برنده های جدید می آید!

تاریخ انتشار : 24 مرداد 1396کد مطلب : 54808زمان مطالعه : 3 دقیقه
نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه در سریال پایتخت درباره تفاوت های اساسی پایتخت 5 با فصل های قبل گفت و از وابستگی که به نقشش دارد صحبت کرد.

پایتخت 5 متفاوت تر از فصل های گذشته در راه است

سریال پرمخاطب پایتخت که این روزها تصویربرداری فصل پنجم خود را پشت سر میگذارد برای فصل جدیدش برگ برنده های زیادی دارد و طبق گفته نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه پایتخت 5 با فصل های قبل پایتخت تفاوت های زیادی دارد.

پایتخت 5 به روایت نسرین نصرتی

بازیگر نقش فهیمه در سریال پایتخت گفت:این شخصیت اصلاً برای من فرّار نیست؛ چرا که شیرین ترین نقشی بود که تاکنون آن را ایفا و با آن زندگی کرده ام.

نسرین نصرتی با اشاره به دو سال وقفه ای که برای ساخت پایتخت 5 وجود داشت، اظهار کرد:خوشبختانه در این دو سال از شخصیت فهیمه دور نشدم. این شخصیت اصلاً برای من فرّار نیست؛ چرا که شیرین ترین نقشی بود که تاکنون آن را ایفا و با آن زندگی کرده ام.

او ادامه داد:با وجود اینکه حتی نمی دانستم قرار است این شخصیت در فصل های آینده ادامه دار باشد، به صورت ناخودآگاه هیچ گاه از آن منفک و دور نبودم. فکر می کنم به طور کلی تکرار شخصیت های پایتخت در فصل های مختلف تکرار شیرینی بوده است، اما در هر حال اتاق فکر «پایتخت» همیشه تلاش کرده به اتفاق هایی فکر کند که این مجموعه را جذاب تر و در واقع در هر فصل برگ برنده جدیدی را رو کند.

پایتخت 5

نسرین نصرتی بازیگر پایتخت 5

این بازیگر با بیان اینکه مجموعه پایتخت 5 متفاوت تر از فصل های گذشته نوشته شده است، درباره شکل گیری شخصیت خود در این سریال افزود:به طور کلی محور اصلی شخصیت ها را آقای تنابنده از ابتدا در ذهنشان ترسیم کرده بودند، اما من هم به عنوان یک بازیگر همیشه تلاش کرده ام که دست خالی نباشم و به شخصیتی که آن را ایفا می کند بال و پر دهم. به طور کلی در «پایتخت» این فضا برای همه بازیگران وجود دارد که اگر پیشنهادی برای بهتر شدن نقش خود دارند، ارائه دهند و این پیشنهادات هم مورد بررسی قرار می گیرد؛ حالا ممکن است رد یا قبول شوند.

نصرتی با بیان اینکه مجموعه «پایتخت» بستری کمدی دارد، ولی کمدی بازی نمی شود یادآور شد:تا آنجایی که من می دانم جنس و نوع بازی در «پایتخت» به گونه ای نیست که فقط بخواهد مخاطب را بخنداند. این سریال برشی از زندگی یک خانواده است که موقعیت های طنزی برایشان بوجود می آید. من هم به عنوان بازیگر این مجموعه هیچ گاه سعی نکردم کمیک بازی کنم. «پایتخت» سریالی است که فضای دراماتیک و درست همانند زندگی واقعی موقعیت های طنزگونه دارد. به شخصه همیشه «پایتخت» را به گونه ای دیدم که بازی نجیبانه ای برای آن در نظر گرفته می شود.

 

پایتخت 5

تصویری جدید از بازیگران در نمایی از پایتخت 5

او مهمترین ویژگی های سریال «پایتخت» را سادگی، با مردم بودن، نزدیکی با دغدغه های آدم های امروزی و قابل لمس بودن آن برشمرد و درباره ریسک های ادامه دار شدن مجموعه تلویزیونی «پایتخت» گفت:این اضطراب ها همیشه وجود دارد، اما اعتماد ما به کارگردان و نویسنده پررنگ تر از این اضطراب ها بوده است. همیشه خیالمان راحت است که ناگهان در میان پروژه رها نمی شویم و به همین خاطر ترس ها را کمتر احساس می کنیم.

بازیگر سریال «پایتخت» یادآور شد:فصل اول مجموعه «پایتخت» را به عنوان تماشاگر دیدم و واقعاً غبطه خوردم که ای کاش من نیز در این پروژه حضور داشتم و زمانیکه توانستم به این پروژه بپیوندم برایم بسیار شیرین بود و هنوز هم این شیرینی برایم عادی نشده است.

نصرتی همچنین با اشاره به روستای شیرگاه که مجموعه «پایتخت» در آن تصویربرداری می شود، گفت:گوشه گوشه این روستا برای ما خاطره انگیز است و گاهی احساس می کنم که در آن زندگی کرده ام. شاید مجموع حضور ما در این شهر یک سال هم نشده باشد، اما چون در اغلب نقاط این شهر حضور داشته ایم با آن بسیار خاطره داریم.

پایتخت 5 با برگ برنده های جدید می آید!

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
برگرفته از ایسنا / م.ف
وبگردی