بلوک 9 خروجی 2

بلوک 9 خروجی 2 به نمایش خانگی آمد + تصاویر

تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1397کد مطلب : 68160زمان مطالعه : 2 دقیقه
امیر جعفری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر عرضه فیلم سینمایی بلوک 9 خروجی 2 در نمایش خانگی به روز کرد.

عرضه فیلم بلوک 9 خروجی 2 در نمایش خانگی

فیلم سینمایی بلوک 9 خروجی 2 ساخته علیرضا امینی با بازی امیر جعفری و پانته آ بهرام بعد از چهار سال با ماجراهای فراوان به اکران رسید . بلوک 9 خروجی 2 فیلمی با موضوع طلاق و با محوریت مشکلات خانواده است که زمستان سال گذشته در سینماهای کشور اکران شد.

بلوک 9 خروجی 2 را در شبکه نمایش خانگی ببینید

امیر جعفری صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر عرضه بلوک 9 خروجی 2 در نمایش خانگی به روز کرد و نوشت :این فیلم بر پایه یکی از مهمترین معضلات جامعه یعنی طلاق و تبعاتش بر زندگی فرزندان طلاق ساخته شده است .

بلوک 9 خروجی 2

بلوک 9 خروجی 2 به نمایش خانگی رسید

نمایش واقع گرایانه از بحران های زندگی تعدادی از زوج های طبقه متوسط در گرداب شرایط اجتماعی و انسانی معاصر و آسیب پذیری کودکان طلاق .

متاسفانه این فیلم بعد از چند سال توقیف با وضعیت اکران نامناسب در سینما دیده نشد در حال حاضر با توزیع در شبکه خانگی دیدن این درام اجتماعی ،روانکاوانه(فارغ از تبلیغات و حضور در فیلم) برای خانواده ها توصیه میشود .

امیر جعفری #بلوک_نه_خروجی_دو #طلاق

بلوک 9 خروجی 2

امیر جعفری در بلوک 9 خروجی 2

در خلاصه داستان بلوک 9 خروجی 2 آمده است:بعد از مرگ مادربزرگ، زن و شوهری که چندسال از جدایی شان می گذرد، برای بهبود و سلامت روحی دخترشان به مسافرت می روند...

بلوک 9 خروجی 2

پانته آ بهرام و شبنم مقدمی در بلوک 9 خروجی 2

امیر جعفری ، پانته آ بهرام ، حمیدرضا آذرنگ ، الهام کردا، شبنم مقدمی ، پروین ملکی ، حسام حمیدی ، هانیه خرم و سیاوش جعفری بازیگران فیلم بلوک 9 خروجی 2 را تشکیل میدهند.

 امیر جعفری

بازی متفاوت امیر جعفری در بلوک 9 خروجی 2

بلوک 9 خروجی 2

بازی متفاوت پانته آ بهرام در بلوک 9 خروجی 2

بلوک 9 خروجی 2

پانته آ بهرام و حمیدرضا آذرنگ در بلوک 9 خروجی 2

بلوک 9 خروجی 2

بازی موفق پانته آ بهرام و امیر جعفری در بلوک 9 خروجی 2

بلوک 9 خروجی 2 به نمایش خانگی آمد + تصاویر

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی