تصادف اتوبوس با سرعت بالا
در کشور چین یک راننده اتوبوس به دلیل عجله ای که داشت با سرعت بالا در مسیر یک زیرگذر قرار گرفت که منجر به یک تصادف وحشتناک شد.

سهل انگاری عجیب راننده و تصادف اتوبوس به دلیل عجله!!

تصادفات جاده ای یکی از پرحاشیه ترین و خطرناک ترین اتفاقات ممکن است که این روزها با کمی جستجو در صفحات مجازی می توانیم موارد متعددی را مشاهده کنیم که متاسفانه گاها منجر به کشته شدن تعداد زیادی از انسان ها می شود و برخی اوقات نیز بصورت معجزه آمیز جان سالم بدر می برند.

با این وجود تمام این تصادفات جاده ای تنها به دلیل عدم رعایت قوانینی که از نظر راننده خطاکار، تنها نوشته هایی بی ارزش است و نباید به آن دقت کرد!! که متاسفانه اکثر تصادفات نیز تنها به همین دلیل رخ می دهد و به مرور جان انسان ها در سرتاسر جهان به خطر می افتد. برای مثال هر بزرگراه و آزاد راهی سرعت مجاز خود را دارد و رانندگان نباید این نوع قوانین را نادیده بگیرند و باید با سرعت مطوئنه به حرکت خود ادامه دهند.

برای مثال اخیرا ویدیویی عجیب و دردناک از سهل انگاری یک راننده اتوبوس در صفحات مجازی منتشر شد که با واکنش های زیادی روبرو شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

عاقبت عجله راننده اتوبوس

تصادف اتوبوس بر اثر برخورد با زیرگذر

از قرار معلوم راننده اتوبوس به علتی نامعلوم بشدت عجله داشته، که به همین دلیل برای رسیدن به مقصد مسیری جداگانه را بر می گزیند که متاسفانه در طی تصمیم عجیب، اقدام به عبور از یک مسیر زیرگذر کرد که متاسفانه ارتفاع زیر گذر متناسب با ارتفاع اتوبوس نبود و سقف اتوبوس تنها در طی چند ثانیه در اثر برخورد با زیرگذر کاملا از اتوبوس جدا می شود!

این اتوبوس دارای 47 صندلی می باشد که تنها 27 مسافر داخل آن قرار داشتند و خوشبختانه مسافران توانستند جان سالم بدر ببرند و تنها دو نفر از مسافران مجروح شدند و به بیمارستان منتقل شدند.

با این وجود این تصادف در شهر هوهوت واقع در کشور چین رخ داد و هنوز اطلاعاتی از نام راننده منتشر نشده است و پلیس محلی در حال بررسی و تحقیق می باشد.

ویدیو سهل انگاری عجیب راننده اتوبوس به دلیل عجله

تصادف اتوبوس به دلیل سرعت بالا و عجله راننده اتوبوس

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
برچسب : تصادف
وبگردی