تیم استقلال

استقلال مقابل تیم های قدرتمند بباز نیست!

تاریخ انتشار : 3 شهریور 1397کد مطلب : 71000زمان مطالعه : 2 دقیقه
بازیکن سابق تیم استقلال در رابطه با بازی مقابل السد قطر گفت: تیم استقلال نشان داده مقابل تیم های قدرتمند به خصوص در ورزشگاه آزادی تهران بباز نیست.

استقلال مقابل تیم های قدرتمند نمی بازد

افکارنیوز:میرشاد ماجدی در خصوص اینکه ارزیابی اش از دیدار دو تیم استقلال و السد قطر چیست، گفت:قبل از آنکه بخواهم به بازی استقلال و السد اشاره کنم باید پیرامون بازی استقلال و فولاد نکته ای را متذکر شوم. اگر اشتباه نکنم در این بازی 5 بازیکن خارجی در ترکیب دو تیم حضور داشتند که 2 بازیکن متعلق به فولاد(شیمبا و سوارز ) و سه بازیکن متعلق به استقلال( نویمایر، الحاجی گرو و طارق همام) بودند. معمولاً بازیکن لژیونر به جایی می رود که بتواند کیفیت خودش را نشان بدهد ولی در مسابقه با فولاد هر 5 بازیکن خارجی در زمین کیفیت لازم را نداشته و چیزی بالاتر از بازیکنان ایرانی نشان ندادند.

وی افزود:حقیقتاً ما باید نگاهمان را نسبت به خریدهای خارجی عوض کنیم چگونه می شود بازیکنانی مثل ساموئل، جان واریو و یا تیام به فوتبال ایران می آیند و اصلاً باید بررسی کنیم این نفرات چگونه خریداری شده اند. به نظرم باید راهکاری در فوتبال ایران پیدا شود که اگر بازیکن خارجی به یک تیمی اضافه می شود حتماً توان او دو برابر بازیکنان ایرانی باشد. همین السد قطر ژاوی را می خرد و حالا گابی را هم آورده است. زمانی هندی ها سراغ کاناوارو رفتند و او را نیاورده بودند که فقط بازی کند بلکه از این بازیکن انتظار داشتند نمایش لیگ کشور را تغییر بدهد.

استقلال در لیگ قهرمانان آسیا

صحبت های میرشاد ماجدی درباره بازی استقلال و السد

رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال تأکید کرد:زمانی که به عنوان معاون کمیته فوتسال فدراسیون تایلند مشغول به کار بودم، دکتر ویسنته سرمربی معروف آرژانتینی در آنجا حضور داشت و نکته مهمی را اشاره کرد، او به مسئولان فدراسیون تایلند گفت، اگر می خواهید کیفیت بازیکنان کشورتان بالا برود، باید آنها را با مشاهده کارهای تاکتیکی و تکنیکی به پیشرفت تشویق کنید. دقیقاً فالکائو و فانینگ هو دو بازیکن سرشناس تیم ملی برزیل به مدت دو ماه در کنار بازیکنان تایلندی تمرین کردند تا آنها آموزش ببینند. فرآیند آموزش در تایلند به این شکل بود و شما ببینید آنها از چه راهکارهایی استفاده کردند. البته ممکن است با صحبت های من یک عده بگویند پول نداریم که بازیکن بخریم و در جواب باید گفت پس اگر قرار باشد بازیکن بی کیفیت جذب شود بهتر است اصلاً این کار را انجام ندهیم.

سرپرست و بازیکن سابق تیم استقلال در خصوص بازی روز دوشنبه مقابل السد گفت:استقلال سال ها است که نشان داده مقابل تیم های قدرتمند به خصوص در ورزشگاه آزادی بباز نیست ولی من معتقدم بازی برگشت در قطر چالش بزرگ استقلال خواهد بود. مطمئناً عرب ها پا پس نمی کشند و برای برد به زمین خواهند آمد، اما بازی در ورزشگاه آزادی با آن رعب و وحشتی که استادیوم آزادی برای تیم های رقیب ایجاد می کند کار بسیار سختی است من مطمئن هستم استقلال با نتیجه خوب می تواند با حداکثر امتیاز بازی روز دوشنبه را به پایان می رساند ولی برای بازی برگشت باید تدابیر بهتری اندیشید.

انتهای پیام/ح.ب

نظر میرشاد ماجدی درباره وضعیت تیم استقلال

51
این مطلب مفید بود ؟10
وبگردی