جاماندگان سهام عدالت

جاماندگان سهام عدالت، گوش به زنگ باشند

تاریخ انتشار : 16 خرداد 1399کد مطلب : 39104زمان مطالعه : 1 دقیقه
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از طرح 2 فوریتی نمایندگان درباره جاماندگان سهام عدالت خبر داد.

باشگاه خبرنگاران: محمدرضا پور ابراهیمی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از تدوین طرح دو فوریتی درباره جاماندگان دریافت کننده سهام عدالت در مجلس خبر داد و گفت:این طرح اعلام وصول شده و پس از تشکیل کمیسیون ها به کمیسیون مربوطه برای بررسی بیشتر برگردانده خواهد شد.

او با اعلام اینکه در طرح یاد شده، برای افرادی که از دریافت سهام عدالت در سال 85 جامانده اند و یا پس از آن مشمول دریافت شده اند، بند هایی آورده شده است، افزود:در این طرح پیش بینی شده از 50 درصد سهام دولت و یا واگذاری شرکت های جدید به مشمولان سهام عدالت داده شود.

پور ابراهیمی تصریح کرد:سعی خواهیم کرد تا یک ماه آینده، افرادی که از دریافت سهام عدالت جامانده اند را در مجلس تعیین تکلیف کنیم.

او با بیان اینکه این طرح دارای 8 بند و چند تبصره است، بیان کرد:البته این طرح در 2 بخش، ساماندهی وضعیت موجود دارندگان سهام عدالت و ساماندهی افرادی که از دریافت این سهام جامانده اند، تدوین شده است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید ساماندهی درباره سهام عدالت در مجلس انجام شود، تصریح کرد:از طریق این اقدام مجلس، هم مشکلات بازار سرمایه کاهش پیدا می کند و هم واگذاری ها بهتر انجام می شود.

انتهای پیام/م

 

 

 

جاماندگان سهام عدالت، گوش به زنگ باشند

45
این مطلب مفید بود ؟41
برچسب :
وبگردی