جدایی برانکو از پرسپولیس

برانکو رسما جدایی اش از پرسپولیس را تایید کرد

تاریخ انتشار : 28 خرداد 1398کد مطلب : 74050تعداد نظرات : 1 نظر
جدایی برانکو از پرسپولیس توسط مربی کروات در مصاحبه با سایت اسپورنت تایید شد.

جدایی برانکو از پرسپولیس تایید شد

وب سایت نود:سرمربی سابق تیم پرسپولیس در مصاحبه با سایت اسپورت نت کرواسی از توافق با تیم الاهلی عربستان سعودی و از جدایی پرسپولیس خبر داد.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس از این تیم جدا شد. هرچند باشگاه پرسپولیس در ابتدا واکنش نشان داد و عنوان کرد هواداران نیازی نیست نگران باشند چون برانکو برمی گردد، ولی ایوانکوویچ تصمیم خود برای رفتن را گرفته است. 

برانکو ایوانکوویچ درباره رفتن پرسپولیس و پیوستن به تیم الاهلی عربستان سعودی در گفت وگو با سایت sport net کرواسی اظهار کرد:من تا الان قراردادی امضاء نکرده ام، ولی با الاهلی به توافق رسیده ام و سرمربی جدید این تیم خواهم بود. 

وی افزود:به زودی به عربستان سعودی می روم. تا پایان ماه جاری باید آنجا باشم. داستان من در ایران تمام شده است. چهار سال در پرسپولیس بودم و آنجا شش جام به دست آوردم سه بار قهرمان لیگ شدیم و در فینال قهرمانان آسیا شرکت کردیم. کسب این عناوین و افتخارات کار آسانی نبود خیلی به این تصمیم فکر کردم و تصمیم به رفتن گرفتم.

برانکو ایوانکوویچ

 جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس

سرمربی کروات در بخش دیگری از صحبت های خود درباره طلب بازیکنانی مثل بودیمیر گفت:مشکل پول نخواهد بود. بازیکن ها الان نباید نگران این مساله باشند آنها می توانند به پول شان برسند فقط باید صبور باشند و من مطمئن هستم همه چیز حل خواهد شد. 

وی در پایان درباره حضور در تیم الاهلی عربستان سعودی گفت:الاهلی یکی از چهار تیم بزرگ عربستان سعودی است در کنار الهلال، النصر و الاتحاد. من قبلا در لیگ عربستان سعودی بوده ام و این لیگ برای من آشنا است. عربستان سعودی هم مثل ایران کشوری است که علاقه زیادی در آن به فوتبال حس می شود. الاهلی برای اهداف بزرگی آماده می شود و من مطمئن هستم که ما در آنجا موفق خواهیم شد.

انتهای پیام/م

جدایی برانکو از پرسپولیس رسما تایید شد

25
این مطلب مفید بود ؟23
1 نظر به ثبت رسیده است
زینب 1398-01-09
انشا الله که داربی 89 را هم پشت سر می گذاریم و پرسپولیس برنده می شود
21
وبگردی