جهانبخش

اولین بازی علیرضا جهانبخش برای برایتون مقابل نیس

تاریخ انتشار : 9 مرداد 1397کد مطلب : 70392زمان مطالعه : 1 دقیقه
علیرضا جهانبخش امروز در دیدار تدارکاتی برای تیم برایتون انگلیس در برابر نیس فرانسه بازی خواهد کرد.

رونمایی از علیرضا جهانبخش در دیدار تدارکاتی

با اعلام توئیتر رسمی باشگاه برایتون، علیرضا جهانبخش در دیدار تدارکاتی امروز تیمش برای نخستین بار با پیراهن جدید به میدان می رود.

تنها 10 روز دیگر تا آغاز رسمی فصل جدید فوتبال لیگ برتر انگلستان زمان باقی مانده و باشگاه برایتون در مدت زمان باقی مانده، اردوی آماده سازی خود را برگزار می کند. برایتون امروز در چارچوب یک دیدار دوستانه به مصاف نیس فرانسه خواهد رفت و علیرضا جهانبخش می تواند برای نخستین بار با پیراهن باشگاه جدیدش در میدان حضور پیدا کند.
 
 علیرضا جهانبخش تیم جدید

 نخستین بازی علیرضا جهانبخش برای تیم برایتون انگلیس

با اعلام رسمی توئیتر باشگاه برایتون، در دیدار دوستانه امروز این تیم مقابل نیس فرانسه، علیرضا جهانبخش در ترکیب قرار خواهد گرفت تا رسما از گران قیمت ترین بازیکن باشگاه برایتون رونمایی شود. گفتنی است هافبک ملی پوش کشورمان پس از پشت سر گذاشتن یک فصل درخشان در آلکمار و کسب عنوان آقای گلی اردویژه هلند، با قیمتی در حدود 17 میلیون پوند به برایتون پیوست تا عنوان گران قیمت ترین بازیکن تاریخ باشگاه و گران قیمت ترین بازیکن ایرانی تاریخ را یدک بکشد.
در متن توئیتر برایتون آمده است:
دو چهره جدید باشگاه برایتون مقرر است در دیدار دوستانه مقابل نیس فرانسه از ساعت 4 بعد از ظهر به وقت انگلستان نخستین حضور خود را تجربه کنند.
علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش بازیکن تیم برایتون 

علیرضا جهانبخش در دیدار امروز مقابل نیس فرانسه بازی می کند

56
این مطلب مفید بود ؟60
برگرفته از طرفداری/ح.ب
وبگردی