نمناک دنیای مدطلا و جواهرات جواهرات سه بعدی lionel t dean
جواهرات سه بعدی ، انگشتر سه بعدی
طراحی و ساخت جواهرات سه بعدی با نام (Precious) توسط یکی از طراحان بزرگ جواهرات انجام شده است. این جواهرات نوعی تولید دیجیتالی و با پرینتر سه بعدی ساخته شده اند.

تصاویر جواهرات سه بعدی ساخته شده با پرینتر سه بعدی

لیونل تی دین (Lionel T Dean) طراح شناخته شده جواهرات که اخیرا مجموعه جواهراتی از جنس طلای 18 عیار با پرینت سه بعدی رونمایی کرده است.

جواهرات سه بعدی

 دین این قطعات را در قالب پروژه ای با نام پرشس (Precious) طراحی کرد که با همکاری پنج شرکت از جمله شرکت نرم افزاری دلکام و شرکت فلزات گران بهای کوک سان گولد و با هدف مدرن کردن صنعت جواهرات انگلستان انجام شد.

جواهرات سه بعدی

 اولین سری این جواهرات شامل آثاری از دین و دیگر طراحان است که در ماه آگوست و در دانشگاه جواهرات بیرمنگام رونمایی شد. دین درباره این پروژه می گوید:«امروز می خواهیم مجموعه آثار هنری طلایی خود که با چاپ سه بعدی تولید شده اند  را رونمایی کنیم تا ثابت شود صنعت جواهرات انگلستان توان چاپ سه بعدی را دارد. نمونه هایی از جدیدترین جواهرات سه بعدی را در زیر برایتان آورده ایم.

انگشتر شیک

انگشتر شیک

انگشتر شیک

گردنبند شیک

انگشتر سه بعدی

 

جواهرات سه بعدی ، جواهرات سه بعدی lionel t dean

منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف