حجت اشرف زاده

حجت اشرف زاده چهره برتر موسیقی سال ٩٧ شد

تاریخ انتشار : 18 اسفند 1397کد مطلب : 55250زمان مطالعه : 2 دقیقه
حجت اشرف زاده خواننده جوان موسیقی کشورمان در نظرسنجی برنامه حالا خورشید به عنوان چهره برتر موسیقی سال ٩٧ انتخاب شد.

حجت اشرف زاده چهره برتر موسیقی سال ٩٧ در حالا خورشید

برنامه حالا خورشید با اجرای رضا رشیدپور در روزهای پایانی پخش نظرسنجی بین چهره های برتر بخش های مختلف ورزشی ، موسیقی و هنر به راه انداخت و به گفتگو با چهره های برتر این حوزه ها می پردازد.

حجت اشرف زاده خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان به عنوان چهره برتر موسیقی سال 97 با رای مخاطبان حالا خورشید انتخاب شد.

حجت اشرف زاده در برنامه حالا خورشید

هنرمندان زیادی در حوزه موسیقی فعالیت میکنند و طرفداران زیادی دارند اما برنامه حالا خورشید در یک نظرسنجی چند چهره برتر دنیای موسیقی را برای انتخاب چهره برتر موسیقی سال97 به نظرسنجی گذاشت.

حجت اشرف زاده

حجت اشرف زاده خواننده کشورمان در حالا خورشید

حجت اشرف زاده خواننده موسیقی پاپ کشورمان در این نظرسنجی با رای حالا خورشیدی ها به عنوان چهره برتر موسیقی سال 97 انتخاب شد و مهمان رضا رشیدپور در برنامه حالا خورشید شد و در این برنامه از علاقه زیادی که به خوانندگی دارد صحبت کرد و از علاقه ویژه اش به همایون شجریان گفت و دلیل حضور زیاد در برنامه های تلویزیونی را علاقه اش به مردم و خواندن برای آنها عنوان کرد.

حجت اشرف زاده از خواننده های پرطرفدار موسیقی پاپ است که موسیقی را از دوران کودکی نزد پدر و بعد از آن نزد استادان به نام این حوزه از جمله محمدرضا شجریان و پرویز مشکاتیان آموخت و ترانه های پرطرفداری را روانه دنیای موسیقی کرد.

حجت اشرف زاده

حجت اشرف زاده در کنار مجریان حالا خورشید

از معروف ترین آهنگ های حجت اشرف زاده میتوان به بی خبر از تو ، دوستم داری ، خاتون ، ماه و ماهی ، شرح پریشانی ، شبنم دریا ، دوباره ایران ، ایرانِ جان اشاره کرد.

حجت اشرف زاده چهره برتر موسیقی سال ٩٧ به انتخاب حالا خورشیدی ها

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی