دوچرخه مازراتی

حراج دوچرخه مازراتی به قیمت 20 میلیون! + عکس

تاریخ انتشار : 8 آذر 1394کد مطلب : 23643زمان مطالعه : 1 دقیقه
مازراتی شرکت تولید کننده خودروهای لوکس و گرانقیمت در اقدامی جالب دوچرخه ای ویژه تولید کرد که این دوچرخه برای کمک به بنیاد Action Medical Researchبه حراج گذاشته شد. در ادامه عکس دوچرخه مازراتی را مشاهده می کنید.

ساخت دوچرخه مازراتی

دوچرخه مازراتی به بازار آمد!دو شرکت پرآوازه ایتالیایی طی یک همکاری مشترک محصولی متفاوت را معرفی کرده اند،این همکاری منجر به یک عمل خیرخواهانه شد.

مازراتی maserati، یکی از نام های نمادین در زمینه تولید ابرخودروهای لوکس و چیپولینی chipolino از نام های پرآوازه در زمینه تولید دوچرخه یک محصول سفارشی را تولید کرده اند که برای کمک به بنیاد Action Medical Researchبه حراج گذاشته شد.

دوچرخه مازراتی چیپولینی باند که «ماریو چیپولینی»، مالک شرکت چیپولینی، آن را امضا کرده است از قیمت خرده فروشی حدود 6,800 دلاری برخوردار بود اما جزئیاتی درباره نام مالک جدید آن و قیمت حراج منتشر نشده است.

ماریو چیپولینی یکی از بهترین دوندگان دو سرعت در تمام دوران ها و مالک شرکت دوچرخه سازی چیپولینی از همکاری با شرکت مازراتی در راستای اقدامی خیرخواهانه بسیار خشنود و مفتخر بوده است.


دوچرخه مازراتی

 دوچرخه مازراتی

دوچرخه مازراتی چیپولینی باند به رنگ آبی و سفید رنگ آمیزی شده و نشان های مازراتی و رولر کلاسیک روی آن نقش بسته اند. همچنین، نیزه سه شاخه مازراتی در دو طرف لوله زین جای گرفته است.

حراج دوچرخه مازراتی به قیمت 20 میلیون! + عکس

1.411
این مطلب مفید بود ؟38
برگرفته از سیمرغ - / ل
وبگردی