خارج کردن پلاستیک ازبینی نوزاد

لحظه دردناک خارج کردن جسم پلاستیکی از بینی نوزاد + فیلم

کد مطلب : 72464زمان مطالعه : 2 دقیقه
دکتر متخصص گوش ،حلق و بینی به نام آقای رحمت عمر در مالزی ویدیو دردناکی از خارج کردن یک پلاستیک سفید رنگ مخروطی شکل از داخل بینی نوزاد را منتشر کرد.

خارج کردن پلاستیک سفید رنگ از بینی نوزاد

نوزادهای تازه متولد شده به عنوان عضو جدید خانواده و یا در کل، عضو جدید جامعه، دارای حس و حال کنجکاوی فراوانی نسبت به محیط نا آشنا خود دارند و به نحوی علاقمند به آشنایی با محیط پیرامون خود دارند. به همین دلیل ممکن است آنها با لمس کردن و یا نزدیک شدن به برخی اشیاء یا حیوانات باعث آسیب رساندن به خود شوند که در نهایت ممکن است با هزینه های گران قیمت هم شاید نتوان مشکلات رخ داده را جبران کرد.

با این وجود، هر یک از والدین در قبال نوزاد خود بشدت باید مسئولیت برعهده بگیرند و این انجام وظیفه باید به گونه ای باشد که به نوزاد آسیبی وارد نشود. تمامی این هشدارها از طریق رسانه های مختلف به والدین اعلام می شود تا دیگر مشکلاتی برای کودکان ایجاد نشود. اما باز هم متاسفانه برخی از والدین هستند که ممکن است به دلیل کاری بی ارزش و بی اهمیت، جان فرزند خود را به خطر بیندازند!

اما اخیر ویدیویی عجیب و باور نکردنی از یک نوزاد درمالزیی منتشر شد که بارها و بارها در صفحات مجازی منتشر و دیده شد که به تبع با واکنش های متعددی روبرو گشت. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

خارج کردن پلاستیک از بینی نوزاد

آقای دکتر " رحمت عمر " متخصص گوش، حلق و بینی از مالزی ویدیویی را اخیرا منتشر کرد که با بازدید فراوان در صفحات مجازی روبرو شد. این ویدیو شامل خارج کردن شیء پلاستیکی سفید رنگ مخروطی شکل از داخل بینی یک نوزاد که هنوز هویت آن مشخص نیست، می باشد. همان گونه که در ویدیو مشاهده می کنید، آقای دکتر رحمت عمر در طی ویدیو سعی بر خارج کردن این شیء سفید رنگ از داخل بینی نوزاد با استفاده از برخی ابزارها را دارد که در نهایت موفق به خارج کردن آن می شود.

این ویدیو همان گونه که گفته شد، به شدت در صفحات مجازی منتشر گردید و به تبع با واکنش های زیادی روبرو گشت و برخی از کاربران والدین این نوزاد را افرادی بی مسئولیت دانستند!

بنابراین توصیه می شود به شدت مراقب کودکان تازه متولد شده خودتان باشید تا از هر گونه آسیب احتمالی بدور باشند.

ویدیو خارج کردن پلاستیک سفید رنگ از بینی نوزاد

درآوردن پلاستیک سفید مخروطی شکل از داخل بینی نوزاد

1.916
این مطلب مفید بود ؟610
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
برچسب : فیلم جالب
وبگردی