خاطره حاتمی
خاطره حاتمی بازیگر سریال کیمیا در گفتگویی از جذابیت های نقش متفاوتش در این سریال گفت.

خاطره حاتمی در سریال کیمیا

سریال کیمیا این شبها از شبکه دو سیما در حال پخش است و یکی از نقشهای کلیدی این سریال را خاطره حاتمی بازی کرده که در ادامه گفتگویی را در همین زمینه با او انجام داده ایم که میخوانید.

خاطره حاتمی، بازیگر تلویزیون در خصوص حضورش در سریال کیمیا گفت:بهاره و بنفشه دو شخصیتی است که با دو گریم متفاوت و دو نوع بازی و حرف زدن، در حال حاضر در مجموعه تلویزیونی «کیمیا» به اجرا در آورده ام.

وی در ادامه بیان کرد:بازی در نقش دو خواهر دو قلو برایم سخت بود؛ اما شخصیتی که این دو نقش با توجه به نوع گریم و خانواده ای که در آن زندگی می کردند داشتند، تیپ های بهاره و بنفشه را برایم لذت بخش کرده است.
 
خاطره حاتمی 

عکس خاطره حاتمی

بازیگر مجموعه تلویزیونی «کیمیا» در خصوص نوع پوشش و شخصیت «بهاره» اظهار داشت:«بهاره» دختری است که از بطن خانواده شهید و مذهبی سربلند کرده است و این نوع پوشش، مدل لباس در پاریس و حتی گریم و حداقل آرایش، برای شخصیت «بهاره» که دختری کامل است، مولفه ای غریب نیست.
 
حاتمی به اولین همکاری خود با جواد افشار اشاره کرد و گفت:سریال «کیمیا» امتیازی شد که من برای اولین بار در مقابل دوربین آقای افشار بازی کنم و تجربه های بسیار از همکاری با ایشان و گروه کارگردانی و بازیگری به دست بیاورم.
 
وی تاکید کرد:تمام بچه های گروه مجموعه تلویزیونی «کیمیا» هم بازیگران و هم گروه کارگردانی، با تمام تلاش خود حق مطلب را به خوبی ادا کرده اند.
 
عکسهای خاطره حاتمی

عکس خاطره حاتمی 

بازیگر مجموعه تلویزیونی «کیمیا» ادامه داد:از بازی در کنار هنرمندان سینما و تلویزیون بسیار لذت بردم و فرصت عالی را برای من ایجاد کرد تا از حضورشان درس یاد بگیرم.
 
حاتمی در پایان یادآور شد:همکاری با جواد افشار و گروه حرفه ای «کیمیا» فرصتی لذت بخش و عالی برای من بود و باید در پایان از راهنمایی های سجاد حسینی دستیار کارگردان و مشاوره جواد افشار سپاسگزار باشم.
 
گفتنی است؛ مجموعه تلویزیونی «کیمیا» اولین سریال 110 قسمتی ایرانی ساخته جواد افشار، به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی هر شب ساعت 21:30 با ایفای نقش مهرواه شریفی نیا، مهدی پاکدل، پوریا پور سرخ، دایانا حکیمی، علی تقوازاده، علی انصاریان و... به روی آنتن شبکه دو سیما می رود.
 
خاطره حاتمی در کیمیا

خاطره حاتمی در سریال کیمیا

خاطره حاتمی متولد 1362 می باشد. وی فعالیت بازیگری را از سال 1381 آغاز کرده و در حوزه سینما و تلویزیون مشغول به فعالیت می باشد. خاطره حاتمی تاکنون نقش های متفاوتی بازی کرده است؛ از جمله در فیلم قرنطینه به کارگردانی منوچهر هادی، وی با توجه به نقشی که داشت، به طور کامل موهای سر و ابروی خود را تراشید. یکی از تجربیات عجیب و شاید ترسناک خاطره حاتمی نیز بازی در فیلم صندلی خالی به کارگردانی سامان استرکی می باشد؛ او در یکی از سکانس های این فیلم در یخچال سردخانه بیمارستان و در کنار دو جنازه برای دقایقی خوابید. در ادامه ضمن نگاهی به کارنامه هنری این بازیگر، جدیدترین عکس های خاطره حاتمی را مشاهده فرمایید. 

بازی متفاوت خاطره حاتمی در سریال کیمیا + تصاویر

429
این مطلب مفید بود ؟236
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان , آمازینگ - / ک
وبگردی