علی طباطبایی

خواننده لس آنجلسی در ختم “علی طباطبایی” + عکس

تاریخ انتشار : 14 شهریور 1394کد مطلب : 20126تعداد نظرات : 2 نظر
مراسم ختم “علی طباطبایی” بازیگر جوان سینما روز گذشته با حضور هنرمندان و دوستدارانش برگزار شد. حبیب از خوانندگانی که چند سالیست از لس آنجلس به ایران بازگشته نیز در این مراسم حضور داشت.

مراسم ختم علی طباطبایی

مراسم ختم مرحوم علی طباطبایی روز گذشته 13 شهریور ماه با حضور جمعیت مردمی و هنرمندان و ورزشکاران برگزار شد ، در این مراسم حبیب خواننده لس آنجلسی هم حضور داشت.

چهره هایی چون مصطفی زمانی، همایون ارشادی، مجید یاسر، فرهاد فائمیان، رضا ناجی، داریوش ارجمند، سروش صحت، حسن پورشیرازی، مهدی امینی خواه، بیژن امکانیان، همایون اسعدیان، مازیار میری، مرتضی شایسته، محسن علی اکبری، محمدرضا شفیعی، حسین فرح بخش، میلاد کی مرام، امیرحسین رستمی، جواد رضویان، علیرضا امینی، امین تارخ، مهران غفوریان، بیژن امکانیان، مهدی سلوکی و پدر مرتضی پاشایی در این مراسم حضور داشتند.


حبیب در مراسم علی طباطبایی

عکس حبیب در مراسم علی طباطبایی 
حبیب در مراسم علی طباطبایی  
حبیب در مراسم علی طباطبایی 
خواننده لس آنجلسی در مراسم علی طباطبایی

خواننده لس آنجلسی در مراسم علی طباطبایی

از حاشیه های این مراسم می توان به حضور حبیب محبیان خواننده لس آنجلسی و آرمین زارعی ( آرمین 2 اف ام) خواننده زیر زمینی اشاره کرد.

علی طباطبایی،بازیگر جوان کشورمان که همه ما او را با نقش های "نقش رهی در سریال بچه های نسبتا بد" می شناسیم اولین کارش در "سالاد فصل" محصول سال 1383 به تهیه کنندگی "سید کمال طباطبایی"،نویسندگی و کارگردانی فریدون جیرانی آغاز کرد.او در سریال های «باجناق ها» و «ترانه ی مادری» و «آشپزباشی» و « قلب یخی» و «بچه های نسبتا بد» نیز بازی کرده بود. وی همچنین در فیلم سینمایی «گور به گور شده» نیز به ایفای نقش پرداخت. از کار های اخیرش می توان به «اسب سفید پادشاه» اشاره کرد.

 
حبیب در مراسم ختم علی طباطبایی  
حبیب در مراسم ختم علی طباطبایی 

علی طباطبایی ، حبیب خواننده در مراسم تشییع علی طباطبایی

4.279
این مطلب مفید بود ؟6712
برگرفته از بولتن - / ک
2 نظر به ثبت رسیده است
محبوبه1394-06-14
دلیلی نداره که یه شخصی که پس لز سالها به ایران برگشته و چند سالی هم هست که بدون حاشیه به زندگی ادامه میده به نام خواننده لس آنجلسی یاد کنیم. بدون شک هر کس برای خودش شخصیتی داره. در حال حاضر آقای حبیب مقیم ایران هستن و یک شهروند ایرانی محسوب میشن. چه خوبه که یاد بگیریم به حقوق حقه دیگران احترام بذاریم. در ضمن فوت ناگهانی مرحوم علی طباطبایی رو به خانواده و جامعه هنری تسلیت میگم.
472
فرشته1396-10-26
من واقعاهنوزتاهنوزه مرگ علی طباطبایی راباورنمی کنم خیلی انسان باشخصیت وخوبی بودند
60
وبگردی