لوازم خانگی
خرید لوازم خانگی این روزها بخاطر قیمت آنها این روزها با حواشی رو به رو شده است که به آنها خواهیم پرداخت.

نکات بسیار مهم در خرید لوازم خانگی

زمانی که بحث خرید لوازم خانگی به میان می آید بیشتر افراد از قیمت های بالا گلایه می کنند. و سعی در عوض کردن بحث را دارند. به آن ها حق می دهیم و می دانیم که در شرایط کنونی قیمت ها سیر صعودی دارند و قدرت خرید نیز رو به تنزل دارد. پس به دنبال راه چاره خواهیم گشت.

باید به این نکته توجه کنید که بخش نسبتا زیادی از قیمت های نهایی که به شما اعلام می شود،مربوط به واسطه ها و هزینه هایی است که در مسیری که محصول به شما می رسد وجود دارند. پس برای خریدی با قیمت مناسب تر همواره خرید از مرزها و فروشگاه هایی که واردات بدون واسطه دارند،توصیه میشود. با این کار دیگر هزینه هایی مانند کرایه بار، انبار شدن و... روی دوش شما نمی افتد. بیشتر اوقات افراد و گروه هایی که با نام دلال از آن ها یاد می شود، تا اینکه محصول را به محل فروش می رسانند مقداری زیاد به قیمت آن اضافه می کنند. همچنین همیشه خرید در کلان شهرها نسبت به شهرهای کوچک هزینه بردار تر است. دلیل آن می تواند هزینه های بیشتر زندگی و حتی صرفا به دلیل نام معروف شهر باشد. در واقع میتوان گفت که اسم شهر مانند یک برند عمل میکند. پس توصیه می شود برای خرید لوازم خودتان به شهرها و فروشگاه های دارای واردات بدون واسطه بروید. قیمت پایین تر به معنای اصل نبودن کالا نیست که در ادامه آن را توضیح میدهیم.

کیفیت کالاها در این فروشگاه ها تضمین می شود؟

در مورد این پرسش که زیاد به گوش ما می رسد باید بگوییم که درصد زیادی از محصولات در کلان شهرها از همین مناطق تامین می شوند. یعنی کالاهایی که در فروشگاه های مناطق مرزی وجود دارند،برای فروش به شهرهای بزرگ تر فرستاده می شوند. تنها تفاوتی که دارند این است که در شهرهای بزرگتر پول بیشتری پرداخت می کنید. اما باید در هر جایی که خرید می کنید، از اعتبار فروشگاه مطمئن شوید. چه در نقاط مرزی چه در کلان شهر ها اجناس تقلبی و بدون گارانتی پیدا می شوند. شاید با قیمت پایین و شاید با قیمت بالا که احساس اورجینال بودن را به شما القا کند.

نکات خرید لوازم خانگی

چرا از دارین مارکت خرید کنیم؟

اکنون از اینکه میتوانید لوازم خانگی با کیفیت را با قیمت پایین تهیه کنید مطلع شدید. پس دیگر بحث را عوض نمی کنید و قطعا به دنبال فروشگاهی معتبر با این شرایط خواهید گشت. "دارین مارکت" فروشگاهی با واردات بدون واسطه از مرزهای غربی کشور است. دارین مارکت در قیمت رقابتی شعار خود را "گران نخریدن را حق خود بدانید" قرار داده است. یعنی معتقد است که مشتری باید با نازل ترین قیمت نیازهای خود را برطرف کند. در عین حال واردات را از شرکت هایی معتبر انجام میدهد تا کاملا از اصالت کالا مطمئن باشد. تمام محصولات دارین دارای گارانتی و ضمانت نامه هستند تا مشتریان آسوده خاطر شوند.

پس محصولات با قیمت پایین در کنار کیفیت بالا در واردات بدون واسطه امکان پذیر است. همانطور که گفته شد سیاست کاری دارین نیز بر همین اصل تاکید دارد.

در دارین چه کالاهایی وجود دارد؟

اگر سری به فروشگاه آنلاین ما بزنید متوجه خواهید شد که تمام لوازم برقی آشپزخانه در دارین قابل دسترسی است. همچنین تلویزیون هایی متنوع نیز در دارین موجود است.

برندهایی معتبر مانند ال جی،بوش،اجنرال و گری در کولر گازی های دارین دیده میشود.  

در سایر محصولات نیز برندها به شرح زیر است:

تلویزیون:ال جی ، سامسونگ ، سونی ، شارپ

یخچال فریزر:ال جی، سامسونگ ، بوش ، هیتاچی

ماشین ظرفشویی:ال جی ، بوش ، سامسونگ

ماشین لباسشویی:ال جی ، بوش ، سامسونگ ، هیتاچی

در جمع بندی باید گفت که در خرید لوازم خانگی خود به قیمت پایین و کیفیت بالا توجه کنید. و برای رسیدن به این مهم فروشگاهی معتبر با واردات بدون واسطه بیابید. 

مهم ترین نکات در خرید لوازم خانگی

57
این مطلب مفید بود ؟70
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی