رابطه مستقیم مسکن و ملک با بازار ارز و طلا سبب ساز افزایش قیمت در مسکن نیز خواهد شد که این عامل موجب نوسانات در خرید و فروش ملک می باشد.

عامل تحریک بازار خرید و فروش ملک

رپورتاژ آگهی : همانطور که میدانید بازار ملک و مسکن رابطه مستقیمی با بازار ارز و طلا دارد به نحوی که با افزایش قیمت ارز قیمت ملک نیز افزایش می یابد. شاید این توجیه برای بسیاری از افراد غیر منطقی باشد ولی باید بدانید که بالا رفتن قیمت ارز رابطه مستقیم به قیمت مصالح ساختمانی مانند تیرآهن، میلگردریال سمیان و... دارد و همین امر در قیمت ملک و حتی اجاره آن نیز تاثیر گذار است.
از این رو افرادی که همواره قصد خرید خانه و حتی اجاره آپارتمان را نیز دارند می بایست اقدام به انجام تصمیم خود کنند. پذیرفتن این واقعیت می تواند کمک زیادی در اجاره و حتی خرید آپارتمان در اندیشه و دیگر مناطق به افراد میکند.
به دلیل اینکه در فصل بهار و تابستان بسیاری از افراد در جستجوی ملک هستند بازار رهن و اجاره آپارتمان نیز در این فصل در اوج خود می درخشد.
 
هنگامی که افراد برای خرید آپارتمان و یا اجاره به مشاور املاک برای مشاوره شدن  مراجعه می کنند ممکن است خریدار یا موجر احساس کند که قیمت ملک نسبت به قیمت اصلی زیاد باشد و این امر موجب سلب اعتماد نسبت به مشاور املاک شود. در حالی اگر افراد با علم بر این که خرید خانه با قیمت ارز ارتباط مستقیم دارد و با افزایش قیمت ارز و طلا بر قیمت ملک نیز تاثیر می گذارد در زمان مشاوره کاملا منطقی برخورد خواهند کرد و به مشاور ملکی خود اعتماد خواهند کرد.

خرید و فروش ملک در اندیشه

دوره زمانی فروش ملک در اندیشه و دیگر مناطق تهران نسبت به منطقه ها متفاوت می باشد. مشاوران املاک و فعالان بازار خرید و فروش ملک اعلام کرده اند که برای فروش یا اجاره اغلب بین یک تا دو ماه زمان لازم است تا یک فایل به فروش برسد و فایل هایی که در مدت زمان کمتر از یک ماه فروخته می شوند، اندک است. در بازار ملک کنونی که مسکن از خواب 4 ساله خود بیدار شده است این مدت زمان کمتر شده است . 
بازار مسکن در حومه تهران به خصوص در شهر اندیشه از رونق بالایی برخوردار است. از این رو بسیاری از فعالان زمینه ی املاک با به روز کردن سیستم تبلیغاتی و ارائه خدمات توانسته اند تا اعتماد بسیاری از افراد را برای زندگی و انتخاب مناسب ملک خود راهنمایی کنند.
 
 شهر اندیشه با موقعیت مناسبی که در حومه تهران قرار گرفته توانسته است نسبت به شهرک های اطراف تهران بسیار مورد توجه قرار بگیرد و پیشرفت چشمگیری داشته باشد. اغلب مردم به خاطر نزدیکی فاصله آن به تهران و کرج و مهم تر از آن آب و هوای پاک و مناسب آن اندیشه را شهری مناسب برای زندگی میدانند. به خاطر توجه اکثر افراد به شهر اندیشه خرید و فروش آپارتمان در این شهر رونق خوبی دارد چرا که غالبا افرادی که توان خرید آپارتمان در تهران را ندارند اما محل کار آنها در تهران است تصمیم به خرید آپارتمان در اندیشه میگیرند و پس از مدتی با بالا بردن سرمایه خود ملک خود را در اندیشه فروخته و اقدام به خرید ملک در تهران میکنند (که به اصطلاح بازاریان ملک تبدیل به نحوه احسنت کنند) تا به محل کار خود و دسترسی به تهران نزدیک شوند.
 
با توجه به توضیحات فوق خرید و فروش آپارتمان در اندیشه به علت پایین بودن مبلغ نقدینگی مورد نیاز و دارا بودن وام های مسکن روی آپارتمان ها، رونق خاصی دارد و همواره یکی از دلایل پیشرفت ملک های این منطقه است.
از این رو در شهر جدید اندیشه مشاور املاک های زیادی به چشم میخورد که بازار نسبتا مناسبی دارند. اما به علت تعداد زیاد مشاورین املاک در اندیشه کار انتخاب و اعتماد برای مردم به نحوی سخت و گیج کننده شده است. چراکه انتخاب مشاوری با تجربه و معتمد امریست بسیار مهم و ضروری که بتواند بنا به شرایط خریدار یا مستاجر مشاوره ای خوب و ملکی مناسب را معرفی کند.

مشاور املاک خوب و قدیمی با تیمی فعال

در این میان مسکن کیان که یکی از قدیمی ترین و فعال ترین مشاور املاک در این زمینه می باشد با داشتن تیم قوی و فعال در ارائه خدمات و تبلیغات توانسته است برای هر سبک و سلیقه ایی همچنان با قدرت در اوج به فعالیت خود ادامه دهد. مسکن کیان با داشتن تیمی حرفه ای در حوضه خرید و فروش ملک و مستغلات تسلط و شناختی کامل بر منطقه را دارد و به همین دلیل برای هر سبک سلیقه ای فایل های مناسب را میتواند معرفی میکند. علاوه بر این مدیران مسکن کیان حدالامکان سعی براین داشته اند تا روند بازدید را برای خریداران و مشتریان خود آسان کرده تا در وقت و هزینه ی هر دو طرف صرفه جویی شود. مسکن کیان با راه اندازی کانال هایی در شبکه های اجتماعی و وب سایت های قدرتمند تمام تلاش خود را براین داشته امر خرید و فروش ملک را برای مشتریان خود آسان کند. 
 
 
سایت maskankian.ir یکی از وب سایت های قوی مسکن کیان می باشد که با طراحی ساده و به روز خود، قدرت انتخاب را برای افراد افزایش داده است. به گونه ایی که افراد با یک جستجوی ساده نسبت به منطقه و حتی کد ملک می توانند آپارتمان مورد نظر خود را انتخاب کنند. سیستم طراحی سایت مسکن کیان واکنش گرا می باشد به گونه ایی که هر کاربری با هر نوع سیستم هوشمندی مانند:گوشی هوشمند و انواع کامپیوتر ها و لپ تاپی به راحتی می تواند به اطلاعات و فایل های آن دسترسی داشته باشد. از این رو کاربران تنها براحی با یک جستجوی ساده میتوانند آپارتمان های مورد علاقه خود را مشاهده و انتخاب کنند سپس جهت تایید نهایی همراه مشاور ملک را بازدید نمایند و خرید خود را نهایی کنند.
بنا بر توضیحات فوق به افردای که قصد خرید آپارتمان و یا اجاره ملک را دارند پیشنهاد میکنیم حتما به وب سایت maskankian.ir مراجعه کنند و با یک جستجوی ساده به راحتی به هدف خود برسند. 

مهم ترین عامل تحریک بازار خرید و فروش ملک

4.824
این مطلب مفید بود ؟231
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی