خندوانه

اکبر عبدی در خندوانه ماندگار شد

تاریخ انتشار : 24 خرداد 1394کد مطلب : 16267زمان مطالعه : 1 دقیقه
رامبد جوان در برنامه طنز خندوانه هر شب میزبان یکی از بازیگران و چهره های کمدی میباشد که اکبر عبدی و نصرالله رادش هم به جمع کمدین های این برنامه اضافه شدند.

آیتم موسیقی کمدین برنامه خندوانه یکی از آیتم های پر طرفدار این برنامه طنز به شمار میرود که به تازگی اکبر عبدی و نصرالله رادش به جمع کمدین های این آیتم پیوستند.

خندوانه با اجرا و کارگردانی رامبد جوان آیتمی را مختص به اجرای استندآپ کمدی توسط کمدین ها دارد که از بخش های پرطرفدار این برنامه به حساب می آید.
تا به حال هنرمندان مختلفی چون مهران غفوریان ، بهنوش بختیاری ، امیر کربلایی زاده ، نیما شعبان نژاد ، بیژن بنفشه خواه ، محمدرضا شفیعی جم ، شخصیت عروسکی جناب خان با صدای محمد بحرانی ، سروش صحت ، شقایق دهقان ، الیکا عبدالرزاقی و... در این بخش کمدی اجرا کرده اند.
رادش و عبدی
به تازگی نصرالله رادش نیز به جمع کمدین های خندوانه پیوسته و روز گذشته شنبه 23 خرداد مقابل دوربین این برنامه رفته است. همچنین اکبر عبدی نیز که در شب نیمه شعبان، مهمان این برنامه بود نیز در همین هفته به عنوان کمدین مقابل دوربین می رود.
خندوانه هر شب ساعت 22 از شبکه نسیم سیما روی آنتن می رود و در ماه مبارک رمضان قرار است پخش این برنامه به ساعت 23 هرشب موکول شود. 

خندوانه ، اکبر عبدی در برنامه خندوانه ماندنی شد

3.825
این مطلب مفید بود ؟196
برگرفته از خبرگزاری مهر - / ک
وبگردی