خون گریه کردن
مرد 52 ساله ایتالیایی به طور بسیار و عجیب و غیر قابل باور خون گریه کرد، مرد ایتالیایی در رابطه با این موضوع توضیحاتی داده است.

اشکهای خونین و عجیب یک مرد ایتالیایی

مردی 52 ساله به یکباره دچار وضعیتی شد که تا پیش از این هرگز تجربه نکرده بود ؛ وضعیتی که خون گریه کردن را به طرز باورنکردنی و با شدت برایش ایجاد کرد.

او در پاسخ به سوال پزشکان گفت :به یکباره احساس کردم چشمانم به طور غیرعادی گرم شد و ناگهان اشکهای شدیدی از آنها جاری شد ، در واقع آنچه من تصور می کردم اشک معمولی بود اما لحظاتی بعد متوجه شدم که مایعی که روی صورتم در حال جاری شدن است خون است و من خون گریه می کنم. شدت خون ریزی چندین برابر اشک ریختن طبیعی بود و همین بیشتر مرا به وحشت می انداخت که با سرعت به پزشک مراجعه کردم . چند ثانیه بعد اشکهای خونین من متوقف شد اما پس از 2 ساعت زمانی که هنوز برای بررسی ها و آزمایشات در بیمارستان بودم دوباره شروع به جاری شدن کرد و پزشکان وضعیت مرا از نزدیک مشاهده کردند.

خون گریه کردن مرد ایتالیایی

در تصویری که در بخش سرگرمی نمناک مشاهده می کنید اشکهای خونین او شدت بیشتری نسبت به موادر قبلی گزارش شده دارد و همین موجب وحشت او شده بود چراکه به گفته ی خودش اشکهای خونین چندین برابر اشکهای طبیعی در حال سرازیر شدن بودند و همین وحشت را برایش بیشتر می کرد.

بینایی و فشار خون او در همان لحظات بررسی شد و همه چیز در بهترین وضعیت ممکن قرار داشت ؛ در واقع خون گریه کردن او هیچ تاثیر جسمی روی او نداشته است. پزشکان علت وضعیت نادر این مرد ایتالیایی را "haemolacria " عنوان کرده اند که یک وضعیت کاملا نادر است و با نام "اشک های خونین" شناخته شده است، معمولا یک عارضه از شرایط دیگری مانند عفونت، التهاب یا آسیب به چشم یا ساختارهای اطراف آن است ؛ البته می تواند نشانه ای از تومورهای چشم، اختلالات خون و یا در بعضی موارد قاعدگی باشد.

خون گریه کردن

خون گریه کردن مرد 52 ساله

در این مورد، اشک های خونین مرد بدون درمان در حدود یک ساعت پس از ورود به بیمارستان متوقف شد و او بدون مشکل خاصی به خانه بازگشت ؛ خوشبختانه علت خون گریه کردن های او مشکل جدی نبوده است اما به هر حال چنین وضعیت نادری بعد زا بروز حتما باید توسط پزشک بررسی میشد.

خون گریه کردن عجیب و شدید یک مرد ایتالیایی + عکس

3.390
این مطلب مفید بود ؟5931
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی